2777
2789
عنوان

شوهرم گفت اگر رفتی دیگه برنگرد، خیلی دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 40 پست

ی بارم بمن گفت برو خوش اومدی😮😮😮

منم پریدم ساک بستم رفت همه در و پنجره هارو قفل زد 😀

سروکله ام ماچ کرد منم میگفتم برو کنار میخام برم دیگه تا شب جلو در ورودی نشسته بود ک در نرم 😂😂 والا تهدیدم میکنن 😏😏😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرم اصلا فکر نمیکنه حرف بدی زده، صبح داشت میرفت بیرون اومد بالای سر من و پسرم . منو بوسید ☹️ من مح ...

شهریوری نیست ؟؟عینه همسر منه اصلا یادش نمیمونه شب دعوامیکنیم صبح بغلم میکنه میگم قهرم میگه واااا چرا ؟آلزایمری ها 😂😂

ی بارم بمن گفت برو خوش اومدی😮😮😮 منم پریدم ساک بستم رفت همه در و پنجره هارو قفل زد 😀 سروکله ام ...

خیلی تو دلم مونده حرفش!!! عوض اینکه بگه من دغدغه ذهنی تو رو حل میکنم، میگه رفتی دیگه برنگرد😔

شهریوری نیست ؟؟عینه همسر منه اصلا یادش نمیمونه شب دعوامیکنیم صبح بغلم میکنه میگم قهرم میگه واااا چرا ...

سلام

عزیزم دوستون دارن اما گاهی دست خودشون نیست دعوا میکنن و زود پشیمون میشن، فراموشی ندارن خودشونو میزنن به فراموشی چون دوام زندگیتون براش مهمه، نمیخواد که بینتون فاصله بیفته حتی برا چند ساعت،الحمدالله نشونه ی خوبیه

سلام عزیزم ممنون 😍😍 اره  دوسم داره ولی امان ازین کاراش

خدارو شکر

امیدوارم همیشه بینتون صلح و صفا و ارامش و خوشبختی فراوان باشه طوری که دیگه حتی به شوخی هم دعوا نکنید

عمر خیلی طولانی در کنار هم با خوشبختی و عشق روز افزون براتون ارزو میکنم امین

عزیزم یعنی اینکه اون خواستگار به حرف شما گوش کنه یا برا اینکه بیاد خواستگاری ؟

بله . این که خواستگار که میاد به نتیجه برسه و شرایط را بپذیره منصرف نشه 

لطفا یه صلوات 🌸برای حل مشکلم بفرستید . نیازمندم 🙏