2733
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806311 بازدید | 290067 پست
من رفتم مانتو سایز ۳۶ خریدم دیروز 😝😝😝😝😝همیشه ۳۸ بود 

ایوللللل مبارکت باشه چ خوبببب

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کم. کمش باید 1ماه ورزش مداوم داشته باشی و رژیم تا سایزت یه تکونی بخوره

مرسی خانمی😘😘

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها صفحه ۱۲۴۶۴ رو کلا بخونین راهکار های نیافتادن صورت در رژیمه الهه جون نوشته ❌❌❌❌❌

@سحررخانومی    

@جوجو1400    

@کابوووس    

@barankhanomi    

@gayran    

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
دیگه خود دانی عزیزم فقط تو تاپیک هیچی ازش نگو خودت تنها بگیر سوال داشتی خصوصی بپرس ازم ❤

درخواست دوستیمو قبول کن

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
قربونت بشم قشنگم 😍😍 چقددد خوشحالم ک راضی هستی 💋💋🤗🤗😍😍😋😋😋😋 عزیز دلم من نیم ساعت پیاده رو ...

خدا نکنه عزیزم❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰اهان اخه من خودم از دیروز ورزشمو شروع کردم گفتم ببینم جطوریاس....دستم چون پاره بود میترسیدم قدرتی برم باز جر بخوره روش بخاطر همین وایسادم کامل خوب بشه و شروع کنم

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
بچه ها صفحه ۱۲۴۶۴ رو کلا بخونین راهکار های نیافتادن صورت در رژیمه الهه جون نوشته ❌❌❌❌❌ @سحررخانومی ...

@زهرا14    

@zahra1376    

@viddaaa    

@تپلو92    

@beauty_queen    

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
بچه ها صفحه ۱۲۴۶۴ رو کلا بخونین راهکار های نیافتادن صورت در رژیمه الهه جون نوشته ❌❌❌❌❌ @سحررخانومی ...

@raha_roham94    

عزیزم ببخشید  فضولی نباشه شما برای باردارشدن چه کارهایی کردین منم یه مادر حسرت خورده ام😔😔

عزیز دلم من آی وی اف شدم

نه قربونت برم فضولی چیه!

من همسرم مشکل داشت ک طبیعی باردار نمیشدم و دکتر صبر کردن و جایز ندونست و ای وی اف شدم و بار اول هم مثبت شد خداروشکر 

مشکل شما چیه عزیزم ؟؟

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
سلام  صبحانه . تخم مرغ ابپز75 ناهار  ابگوشت 307 شام  ماست خیار 27 مان وعده&nbs ...

مختصر و مفید😩😂☹

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
جوووون جوووون مانکن کی بودییی تووو نگین جوونمممم😍😍😍💪💪😋😋

خخخخ ممنون دل گرمی بود دیگه قالب مانتو با مانتو فرق داره یا کم شدم خدا داند 😂

وااای بچه ها من از صبح رو پام الان مثل خرس گریزلی گرسنه یک و نصفی شنیسل مرغ خوردم الان عذاب وجدان گرفتم کوفتم شد😥😥چیکا کنم

و یسر لی امری (خدایا کارم را برایم آسان گردان)💕❤
ایوللللل مبارکت باشه چ خوبببب

فدات شم زهرا جون 😘😘😘

درخواست دوستیمو قبول کن

بده چشم❤😍

2706