2733
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806311 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیشترین کالری پیتزاش همین گوشت بود بقیه اش 450 میشد تو نهایت 500 حسابش کن

خداکنه.اصلا گریه م گرفته بود

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
سلام به همه ،،، سلام به فرمانده جونی،،، بچه ها من رفتم دکتر زنان در مورد طناب زدن و حلقه زدن پرسید ...

سلام عزیزم 

ممنون بابت اطلاعاتت 👌♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

سلام بچه ها من یادم نبوده امروز وزن کشه حالا که ناهار خوردم یادم افتاده!البته پنچرم بودم امروز تموم شده.غروب با معده ی خالی یافردا صبح وزن میکنم

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
الان شهرزاد با شاتاش میاد ارشادت میکنه😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

تو هفته های اول چقدر کم میکردی؟. من هفته اول ۸۰۰ تا هفته دوم ثابت هفته سوم ۸۰۰ تا😑😑

اینجوری پیش برم تاعید به زور ۷۵ بشم🙄🙄🙄😭😭😭

❤👬❤
2706