2733
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806358 بازدید | 290067 پست
سلام عزیزم  ممنون بابت اطلاعاتت 👌♥️

عزیزدلی،،،😘😘😘😘😘

راستی آزمایشمم دید گفت همه چیت کمه از قند و چربی بگیر تا ویتامین د ،،،برا ویتامین د آمپول داد،،،گفتم رژیمم گفت مغزجات خیلی بخور،،،

در مورد مولتی ویتامین تو دوره رژیم پرسیدم گفت یه شب در میون بخورید،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام بانو،،،کجا بودی نبودی؟؟؟

سلام گلم.خوبی؟دو سه روز یه مشکلی داشتم دو سه روزم بانامزدم خوش گذروندم.دو سه روزم هست دارم به جای یه دوست میرم سرکار و به محصلاش درس میدم تا از سفر برگرده😘اصلا روز فست نداشتم

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 تو هفته های اول چقدر کم میکردی. من هفته اول ۸۰۰ تا هفته دوم ثابت هفته ...

من بگم

هفته اول۲کیلو

کلا ماه اول ۱/۵۰۰تا۲کیلو

ازاون ب بعد هفته ای۱/۵۰۰تا۱کیلو

حتی وقتی اومدم توی دهه پنجاه اگ کامل

رعایت کنم حتما یک کیلو کم میکنم 

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀
با مداد جون اینو ببین مربیمون دقیقا همینو گفت 

آره عزیزم منم دیدم این پست رو ولی خودم امتحان کردم اول باید هوازی کار کنیم برای کاهش وزن و برای کاهش سایز وزنه بهتره 

یعنی دوتاش باهم خوبه ولی اول هوازی باشه بهتره 

ولی درمورد ورزش هر کی یه نظری داره 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
من این هفته ۸۰۰ گرم کم‌کردم😶😶😶😶 لاک پشت وار دارم میرم پایین😩😩😩😩

خوبه که 😒 

کاهش وزن بالا پایین داره 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
خیلی ممنون بابت عضو شدنم .امیدوارم با این روش و این گروه بتونم نتیجه های خوبی بگیرم

سلام عزیزم خوش اومدی موفق باشی 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 تو هفته های اول چقدر کم میکردی؟. من هفته اول ۸۰۰ تا هفته دوم ثابت هفته ...

هفته اول۲۳۰۰هفته های بعد حدود یک کیلو حالا صد گرم بیشتر یا کمتر البته ی چندهفته ایم ۵۰۰/۶۰۰از وقتی شد ۵۰۰/۶۰۰ورزشام رو بیشتر کردم و حلقه شروع کردم که خوب شد هفته پیش یک کیلو این هفته هم ۱۲۰۰

من این هفته ۱۲۰۰کم کردم هورراااا😘😘😘ممنون الهه جون از تاپیک خوبت😘😘😘😘

مبارکه👌😍😘😘

همیشه خوب و خوش و موفق باشی عزیزدلم،،،

همچنین شما وهمه ی بچه ها عزیززززم

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
2706