2777
2789
عنوان

سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 64 پست
منكه با افتخار تموم سيسموني رو خودم و شوهرم خريديم شوهرم ميگه مگه من مرد نيستم كه وسيله ها بچم بندا ...

دمت گرم

منم هرچی گفتم خودمون میخریم مامان بابام گقتن نه گفتم پس تو زحمت نندازین خودتونو مامانمم گفت باشه خیلی چیزای الکیو نخریدن 

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍
آخه اول دفعه مامانم خودش گفت میخریم منم قاطع ب شوهرم گفتم مامانم گفته من میگیرم.بعد چندروز پیش مامان ...

خب بگو من خجالت کشیدم دیگه به مامان گفتم موکت و پرده رو خودمون میخریم دیگه شما زحمت نکش هر موقع فرصت داری بریم خرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بگی تا حالا چقد خرج سیسمونی کردی؟متاسفانه بابام پول نمیده با وجود این که وضعش خوبه خودم باید بخ ...

حساب نکردم عزیزم چون مامان خریدن.چونکه من تک دخترم و نوه اوله خیلی دوست داشتن همه چی خودشون بخرن

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

بچه ها تورو خدا این رسمو جمع کنید مامانا از خرجو بدهی جهزیه تموم نشده باید سیسمونی هم بخرن! خب این وسط شوهر چیکارس! بچه ی اونه مامانا باید بیفتن تو خرج خودتون بگیرین حتی اگه پدر و مادرتونم خیلی پولدارن بازم خودتون بگیرین ک این رسما تموم بشه.. منم باردارم گفتم خودم میگیرم ولی مامانم میگه دوس دارم خودم بگیرم میخوام برا ذوقش یه چیزایی بگیره ولی دیگه باقیشو خودم میگیرم

برام صلوات میفرستین
منكه با افتخار تموم سيسموني رو خودم و شوهرم خريديم شوهرم ميگه مگه من مرد نيستم كه وسيله ها بچم بندا ...

واقعاً آفرین به شوهرت که اینقدر فهمیده ست بعضی مردا  و خانواده هاشون که طلبکارم هستن که چرا فلان چیزو نداشت و ........

یعنی کی رسم کرده سیسمونی با خانواده ی دختره خدا فقط میدونه 

آخه اول دفعه مامانم خودش گفت میخریم منم قاطع ب شوهرم گفتم مامانم گفته من میگیرم.بعد چندروز پیش مامان ...

برین بیرون بعد از جلو موکت فروشی رد شو بگو وایی این چه خوشگله بیا بخریمش اینجوری خرش کن البته ببخشیدا

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍

حالا مامانت اگه میتونه بخره.ولی احساس میکنم خیلی قاطی رسم ورسوم شدین که مامانت گفته نمیدونم با ماست یانه😲😲😲🤤🤤🤤

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
حالا مامانت اگه میتونه بخره.ولی احساس میکنم خیلی قاطی رسم ورسوم شدین که مامانت گفته نمیدونم با ماست ...

نه آخه میدونی اول مامانم گفت همه چی با خودمون.من قصد داشتم خودم بگیرم بعد همش میگفتن نه.الان یه اتفاقاتی افتاده براشون ک ی کم ب لحاظ مالی ریختن ب هم بخاطر همین گفت ک نمیدونم با ماست یانه.

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

وا عزيزم پرده از وسيله خونه شماس چجوري روتون ميشه به مامانجون بگين ولي به شوهرتون كه وظيفشه روتون نميشه 😳

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!

شوهرم شاید حرفی نداشته باشه اما از طرف خونواده همسرم ی حرکتایی میزنن ک بیشتر دوست دارم مامانم بگیره

منم شوهرم بدش میاد مامان بابام بخرن همه چیو خودش خرید، ما فقط کالسکه و کریر نخریدیم چون زیاد استفاده ...

اره شوهر منم همينطور و خيلي خوشحالم ازين بابت و بهش افتخار ميكنم 

مادر و پدر دختر چه گناهي كردن

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
2801