2777
2789
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1604642 بازدید | 41990 پست

🔺خروجی

یه جعبه طلا(بازیافتی)

دستگاه بخور گرم(استفاده نمیکردیم،فروختم)

شلوار خونگی خودم(شستمش آب رفت برام کوتاه شد)😒

دمپایی(از این آبی بیمارستانی ها که وقتی زایمان کردم روی کیف بود و اجباری ،استفاده نمی‌کردیم)

🔸 ورودی

نی شور(برای نی تراول ماگم ،که با هیچی تمیز نمیشد)

یه لاک خوشرنگ که مشترک استفاده کنیم(جهت خوشنودی بچه و به قول شادی حفظ زنانگی خودم😁)

✅چهارتا برنامه از گوشیم پاک کردم

دوتا بازی دخترم(به همین بهونه کمتر سراغ گوشی می‌ره و بیشتر با اسباب بازی هایش بازی می‌کنه)

یه برنامه مالی(مخارج رو تو این اپ ثبت میکردم ولی چون تقویمش میلادی بود قاطی پاتی میشد ،دیگه تو دفترم می‌نویسم)

طاقچه (چشمام درد میگیره نسخه الکترونیکی میخونم)

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

جدی میگم عزیزم من پیام هاتون رو که میخونم درس و تجربه میگیرم و برای سلامتیتون دعا میکنم🙏🏻🌹🌹❤️

گاهی آدم دوستایی که تو فضای مجازی پیدا میکنه بسیـــــــــار بسیـــــــــار دوست داشتنی تر از دوستان اطرافمون هستن  

بابت همه انرژی مثبت های حقیقیتون ازتون سپاسگزارم 

امیدوارم هرچی مهربونی تو دلتونه، این ارتعاش هزاران برابر به خودتونو زندگیتون برگرده که قطعا همینطور هم خواهد بود 

❌لایک❌
🔺خروجییه جعبه طلا(بازیافتی)دستگاه بخور گرم(استفاده نمیکردیم،فروختم)شلوار خونگی خودم(شستمش آب رفت بر ...

منم طاقچه رو خیلی وقته پاک کردم 

نمیتونم اینجوری مطالعه کنم 

نهایت به صورت صوتی گوش بدم که بازم نمیتونم خوب تمرکز کنم 

هیچی برام مثل کتاب حقیقی نمیشه 

حالا یا از کتابخونه، یا میخرم و بعد خوندن اهدا میکنم 

❌لایک❌
2802

✅️یه فایل عکس از لب تاب پاک کردم چندتاااااا عکس کپی کردم تو بخش های خودشون 

دخترم نذاشت بقیه اش بمونه روزای دیگه

✅️برای کاری داریم می ریم شهر دیگه خونه اقوام تا فردا فعلا یه ساک جمع کردم که دو سوم اش لباس وملزومات دخترم.

شادی صدام کنید
✅️یه فایل عکس از لب تاب پاک کردم چندتاااااا عکس کپی کردم تو بخش های خودشون دخترم نذاشت بقیه اش بمونه ...

به سلامتی بری و برگردی ان شاالله 

خوش بگذره ❇️

شادی جان اگه ممکنه بگو تا چند روز قراره بمونی و چیا برداشتی

میخوام مقایسه کنم ببینم میشه خودم از همینی که همراه خودم برمیدارم سبک تر بردارم یا نه 

ممنون میشم 

❌لایک❌
به سلامتی بری و برگردی ان شاالله خوش بگذره ❇️شادی جان اگه ممکنه بگو تا چند روز قراره بمونی و چیا برد ...

نیم ساعت دیگه راه می افتیم تا فردا عصر چون همسرم اونجا کار اداری داره.

✅️یه دست لباس که تنم یه شومیز که با همون شلوار تنم اونجا می پوشم .یه شلوار خونگی که موقع خواب راحت باشم.

✅️حوله ومسواک همیشه بر می داشتم اندفه برنداشتم برای یه روز دیگه ضرورتی نداره و وسایل ارایشم ویه شونه.

✅️برای دخترم یه خشک کن ویه شیشه شیر وخوب یه سه چهار دست لباس  ویه بسته پوشک

✅️همسرم فقط یه شلوار راحتی نیاز دارند کاپشن شون اغلب تو ماشین.

شادی صدام کنید
احساس می کنم شما سبک تر می رید

عالـــــــیه

همین حدوداست عزیزم 

فقط چون کوچولوتون هنوز بزرگ نشده مجبورید بیشتر براش لباس بردارید 

۳_۴ساله بشه همون یه دست یا نهایت دو دست کافیه کافیه 

اون مزلومات مابقی هم که حذف میشه از اینم سبکتر مسافرت میرید 🥰

❌لایک❌

سلام 

امروز کمد دیواری رو یه بار دیگه مرتب کردم. از وقتی که جابه جا کردیم فرصتش برام پیش نیومده بود. 

خوشبختانه بالاخره با تلاش بسیار من و مادرم رختخوابها کامل توش جا شدند. به مادرم گفتم به جای اینها یه انگشتر برام میگرفتی بهتر نبود؟ 🙃

۵, ۶ تا کارتون بزرگ خروجی شدند. 

جارو برقی و صندلی بچه هم رفتند تو کمد. 🙂

یه قطعه ی نایسر دایسر رو دیروز انداختم. الان دو قطعه ازش مونده، به علاوه یه پوست کن که زیاد استفاده اش میکنم. 

از لباسهای همسرم یه کلاه و یه پیرهن رفت بیرون. 

یه اسباب بازی بزرگ که پسرم برای تولدش چند سال پیش هدیه گرفته بود کمی شکست و دیگه برای بازی مناسب نبود. منم نامحسوس کوبوندمش زمین که روند خروجش رو سریعتر کنم.‌😁

(موقع خرید اسباب بازی باید حواسم باشه که مثل این یکی زیاد بزرگ و جاگیر نباشه.)

متاسفانه مقدار زیادی اهن و ویتامین بچه ها خروجی شد. 

من تو مصرف و دادن دارو خیلی کاهلی میکنم. حتی مقداری از داروهای بارداریم هنوز تو یخچاله. به این مورد باید بیشتر توجه کنم. 

برعکس قبل، این چند روز که بچه ها سرما خوردند سعی کردم که داروها رو به موقع بهشون بدم. 

امروز دوتا کتونی و یه جفت دمپایی که دیگه استفاده نمیشدن رفتن خروجی . کتابها مرتب شدن و تعدادی رفتن انباری. لباسهای زمستانی تابستانی جا به جا شدن تا یه سری بوت و کاپشن رو  بذارم خروجی.

2801