2777
2789
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1559747 بازدید | 41149 پست

سلام به همگی. من یمدت نبودم درگیر مهمونان ومهمونی رفتن بودم. خوبی زندگی مینیمال اینه که باوجود دوتاپسربچه ی کوچیک وشیطون پنج ویک ساله خونه خیلی زود تمیزمیشه 

چون قبلا طبق برنامم  خونه عمقی تمیز وپاکسازی شده بود فقط گردگیری وتمیزی روزانه داشتم.من قبلاها برنامه هفتگی برای تمیزی منزل داشتم ولی جدیدا اومدم ماهیانه نوشتم به این صورت که علاوه بر روتین تمیزی مثلا یکم ماه تمیزی جاکفشی وراهرو. دوم ماه مثلا فریزر وسماور. سوم ماه شستن جاقاشقی وکشوهای گاز والی اخر. خیلی کمک حالم بوده برای تمیزکردن. 

خروجی این چندروزمم کلیپس موردعلاقم که پسر کوچیکم کندش ازموهام تاباهاش بازی کنه وپای من رفت روش شکست😭جایگزین نمیشه چون دارم بدونه دیگه

لطفالایک نکنین. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام،یه میز تلفن گذاشته بودم برا فروش،چند نفر میخواستن ولی برای پول پست مشکل داشتن چون میز سنگین بود،میگفتن هزینه اش زیاد میشه،دیگه همسرم گفت بزار بیرون شاید به درد کسی بخوره،مبلغی که گذاشتی کمه،کاری که با پولش نمیتونی انجام بدی بزار به دست هرکی نیازه داره  برسه،منم گذاشتم بیرون

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
ورودی امروزم ۴/۳۵۰گرم طلای دست دو ۱۵میلیونو ۵۰۰شد

مبارک باشه،همیشه ورودی طلایی داشته باشید

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود

امروز بازیافتی هارو بردم تحویل دادم ۷۴ هزار تومن حساب کرد،پنجاه تومنشو امروز داد گفت بقیه اش طلبت،میخوام بعد از ظهر برم با پولش سبزی خوردن و اسفناج بخرم  

2801