2777
2789
عنوان

زايمان چهار روز ديگه اس😇

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 67 پست
من دخترم فوق العاده آرومه و خوبه اصلا اذیتم نکرده از اول که به دنیا اومد تا الان که ۹ماهشه.. البته ه ...

ی ساعت ی بار بیدار نکنم برا شیر؟؟؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به سلامتی😍

ممنون عزیزم😍

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

سلام انشالله زایمان راحتی داشته باشی منم ۵۳ روز زایمان کردم فقط حتما پمپ درد بگیر چون زایمان دوم با اول فرق داره بعد زایمان دردش بیشتره من پمپ درد گرفتم با این وود بازم دردش شدید بود من بچه اولم دختر بود خیلی آروم و بی آزار بود ولی دومی پسره خیلی فرق میکنه بنظرم بچه اول بدنت قویتره ویتامین بدنت بیشتره اکثرا بچه اولشون آرومتره البته استثنا هم من دیدم ،نگران نباش خدا صبرشم میدن 

من دخترم فوق العاده آرومه و خوبه اصلا اذیتم نکرده از اول که به دنیا اومد تا الان که ۹ماهشه.. البته ه ...

پس دخملي اروم هم داريم😍👌🏻

میدونم امسال ساله منه همه چی درست میشه سال دیگه تو خونه 🏠خودم هستم 😘☺️ماشین خودم دارم🚗
نه عزيزم سالمه اين فكرها نكن گلم

خل شدم . ولی هفته دیگه این موقع بغلمون خوابیدن😍😍😍

نه عزیزم الکی به خودت استرس نده.دختر خیلی ارومه. اصولا بچه هات همه شبیه هم میشن. من زن عموم چند رو ...

واي مرسي عزيزم از قوت قلبي ك دادي🙏🏻🙏🏻😘

میدونم امسال ساله منه همه چی درست میشه سال دیگه تو خونه 🏠خودم هستم 😘☺️ماشین خودم دارم🚗
چقد هزینه کردی برا سزارین خودت خواستی سزارین یا نه

اختیاری. کلا ۲۶۰۰ هزینه بیمارستان

اولا که التماس دعا خواهش میکنم بهش نیاز دارم  دوما به حرف بقیه اهمیت نده خواهرمن ۳تابچه اروم د ...

لايق باشم چشم عزيزم دعاتون ميكنم مرسي از قوت قلبي ك دادي گلم

2801