2733
عنوان

سونوگرافی خوب اطراف صادقیه

2376 بازدید | 14 پست
سلام خانوما اگه امکان داره یک سونوگرافی خوب اطراف صادقیه بهم معرفی کنید که بیمه سلامت رو هم قبول کنه ممنون
لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سونوگرافی اریا خیلی خوبه
صلواتاتون برای سلامتی بچه تو دلم اثر نکرد و سومین بچه تو شکمم هم از دست دادم 😭😭😭بعد 6ماه بعد از وول وول کردن تو دلم بعداز خرید دامن چین دارو تل و گلسرش منو تنها گذاشت و رفت(خدایاااا میشه دخترمو بهم برگردونییییی من دخترمو میخوام)
حنانه جان ز بزن سونو اریا بهت قیمت میده
صلواتاتون برای سلامتی بچه تو دلم اثر نکرد و سومین بچه تو شکمم هم از دست دادم 😭😭😭بعد 6ماه بعد از وول وول کردن تو دلم بعداز خرید دامن چین دارو تل و گلسرش منو تنها گذاشت و رفت(خدایاااا میشه دخترمو بهم برگردونییییی من دخترمو میخوام)
دوستان من این تاپیک رو دیدم و رفتم این سونوگرافی....سن جنین رو 4 هفته و سه روز تشخیص داد با توجه به ساک که 6 میلیمتر بود.....دو بار زنگ زدم گفتم اشتباه نشده....گفتن نه. گفتن ممکنه رشد نداشته باشه. 2 روز تموم گریه کردم. بعدا سرچ کردم از سایتای خارجی و سونو های دوستان فهمیدم 5 هفته و 1 روز میشه 6 میلیمتر. یه سونوی معروف همچین اشتباهی بکنه دیگه مشخصه طرز کارش. گفتم تجربه خودمو بگم
2706