2733

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مامی ندا مرسی از راهنماییت منم دو هفته میشه که رژیم و شروع کردم ولی همه چی میخورم ولی کم ولی انگار زیاد جواب نمیده میشه شما بگی در طول روز چی و چه مقدار میخوری

روزهای برفی طولانی ترند ...

برای کودکی که از سوراخ کفشش به زمستان می نگرد !
سلام من متولد اذر 64 هستم 6 ساله ازدواج کردم پسرم دو سال و سه ماهشه
منم مثل مامی ندا رژیم دارم البته از فردا شروع میکنم و دو ماه هست که میرم باشگاه
دیگه نمیدونم چی بگم؟
صداقت هدیه بسیار ارزشمندی است آن را از انسانهای کم ارزش انتظار نداشته باشید

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ میبینم که ما 64 ها یه کوچولو اضافه وزن رو داریم
البته نه هممون هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

منم 7-8 کیلو اضافه دارم و قراره از فردا شروع کنم رژیم بگیرم
همین فردا رو میگم هاااااااااااااااااااااااااااااا
.
.
.
شاید این فردا بیاید شاید...
Lilypie First Birthday tickers

شب پاییزیتون بخیر...

نمیدونم چرا فقط میاین و از تاریخ تولدتون میگید و برای همیشه میرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بیاین تا باهم بیشتر اشنا بشیم و هوای همدیگه رو داشته باشیم..................
پلیزززززززززززززززززز
لطفأ....
Lilypie First Birthday tickers
سلام دوستان ۶۴ ...من هم متولد آبان ۶۴ هستم ....اسمم فاطمه است ...فعلا که هرچی تلاش کردیم نی نی دار نشدیم ۲ بار iui کردم اما بی نیتجه بود ...در حال حاضر هندوستان زندگی میکنیم و قراره تا ۳،۴ ماه دیگه برگردیم ایران ...اینجا لیسانس گرفتم و شوهرم هم داره دکترا میخونه
شیطان که رانده گشت بجز یک خطا نکرد....خود را براى سجده آدم رضا نکرد....شیطان هزار مرتبه بهتر ز بى نماز.....او سجده بر آدم ، این بر خدا نکرد
2706