2777
2789
عنوان

سلام ، میشه لطفا بگید کدوم از این مدل مانتوها قشنگ تره .

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 63 پست
قد و وزنت رو ميتوني بگي يا حداقل لاغري يا تو پر يا چاق مه ببينم كدوم تو تنت قشنگتر ميشه

قد 165

وزن 58

سه دسته از آدمها را هیچ گاه فراموش نکن   کسی که در سختیها یاریتان می کند    کسی که در سختیها رهایتان می  کند     کسی که سختیها گرفتارتان می کند   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم اولی رو دوست دارم ولی یه کم  شک دارم .

سه دسته از آدمها را هیچ گاه فراموش نکن   کسی که در سختیها یاریتان می کند    کسی که در سختیها رهایتان می  کند     کسی که سختیها گرفتارتان می کند   
قد 165 وزن 58

من از هر سه خوشم اومد فک کنم سلیقه هامون مث همه

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
باز ۲ یکم بهتر، ۳ که مثل چادر نماز

رنگاشم میشه تغییر داد .

قد 165 وزن 58

وزن و قدت خیلی خوبه👌👌همشون بهت میاد

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
وزن و قدت خیلی خوبه👌👌همشون بهت میاد

ممنونم بابت تعریفتون .

چهارمی آبی راه راه 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
من خودم اولی رو دوست دارم ولی یه کم  شک دارم .

کجا میخوای بپوشی؟؟

به نظر منم اولي قشنگتره بعد دو سه فقط واسه مسافرت دسته جمعي تو ويلا خوبه

من معمولا مانتو دکمه دار نمی پوشم .

2801