2777
2789

دیدین بعضیا تو تاپیک هاشون به بقیه میگن از تاپیکم برو بیرون؟ 😂یاد استاد مریم میفتم که میگفت بیشورا برین😂

کلا یه جوریه این حسو به خواننده منتقل میکنه که یه فرد بیچاره و ناراحت و عصبی داره اینو میگه که نمیتونه از حرفاش دفاع کنه

خوب نیست شما نگین  

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

منو ريپلاي نكن

لايكمم نكن

از تاپيكمم برو بيرون

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
حالا کی سوزونده توروو گلم ک براش تیکه میپرونی😂

تا حالا برام پیش نیومده😂تاپیک های قدیمی رو میدیدم به چند مورد برخوردم

کسایی که این جمله رو گفتن مورد علاقم نیستن کلا😂

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

😕 یه بار تو یه تاپیک سیاسی به استاتر گفتم الان میترکوننت😕

گفت برو بیرون 💔💔💔

واسه خودش گفتم 😕

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2804
اوخی😂❤

😉❤🌹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2801