2733
عنوان

بهترین مهد کودک شهرک غرب رو میخوای؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20186 بازدید | 111 پست
جالب بود برای من که اون مدرسه و مهد هم خیلی از پسر من خوششون اومده بود و پسرم گفت من نمیرم اینجا خیلی عزیزم گلم بهم گفتن!!! و ترجیح داد بره یه مهد دیگه که برخوردهاشون طبیعی تر بود
این تاپیک هم انگار تبدیل شده به مقایسه مهستان و زرین و این اصلا خوب نیست هر کسی معیارهای خودش رو داره واقعا زرین بهترین مهد شهرک نیست اصلا قابل مقایسه با چندتاشون نیست با آموزشهای زرین و همین شهریه من مهد بهتری حوالی صرافها سراغ دارم اما این بهتر فقط از نظر منه ممکنه معیارهامون کامل فرق کنه به نظر من که خودم مهستان هم رفتم آموزشهای اون خیلی بهتر از زرین بود اما خوب هر بچه ای یه قلقی داره و یه جایی رو بیشتر میپسنده من به شخصه اصلا از زرین خوشم نیومد این بچه ها قراره بعد از مهد وارد مدرسه بشن و مهد زرین این قدرت رو نداشت که من رو قانع کنه که محیط به حد کافی بچه رو اماده می کنه من مهد بزرگ رو ترجیح میدم تعداد بالای بچه ها برای من مزیت بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متاسفانه مدتیه رسم شده که همین نی نی سایت یه مهد رو بالا میبره و یکی رو رد می کنه اونقدر هم حرفهای اینجا منصفانه نیست من خودم کسی رو میشناختم که چون بچه اش رو مدرسه رد کرده بود لیبل مشکل دار بودن زد به مدیر و روانشناس مدرسه پسر من هم دو ساله داره مهد میره توی شهرک خوب مسلما من هم خیلی دنبال مهد گشتم الان هم راضی ام از مهدش ااما وقتی صرفا دو تا مهد رو توی تاپیک مدام دارین مقایسه می کنید حس اطمینان کمتر میشه
ی مثلا پسر من خلی عالی انگلیسی حرف میزنه و همکلاسی اون توی همین مهد اصلا نمی تونه جمله بگه خو پس اموزش زبان از نظر من اوکی میشه و از نظر اون خیلی بد اینها تفاوت بچه ها هست نباید همه چی رو گردن مهد انداخت متاسفانه توی جامعه ما برای بالا رفتن کسی دیگه رو تخریب می کنیم مهستان مهد خوبیه من تا وقتی بچه ام اونجا بود راضی بودم دلم میسوزه که با معیارهای شخصی یه مهد رو اینجوری زیر سووال ببریم پسر من اونجا عالی زبان یادگرفت و الان هرکس میبینه میپرسه کجا کلاس رفته؟ خانم دکتر هم خیلی به من کمک کردن توی هر مشکلی که پیش اومد من با ایشون حرف زدم در مورد رفتارهای خودم با بچه ام هم کمکهای بزرگی به من کردن اما باز هم این ها نظر منه و نشون نمیده مهستان بهترین مهده شهرکه
خانم رادو شما اگه قصدت نظرات خودت باشه و بخوای در مورد زرین نظر بدی توی تاپیک کسی که در مورد مهد مهستان پرسیده بازهم تبلیغ زرین رو نمیزاری شاید پسر شما نتونسته خودش رو با محیط اونجا تطبیق بده شاید شما نتونستی با کادر اونجا ارتباط برقرار کنی شما نمی تونی اموزش پذیری الان پسرتون رو با دو سال پیش مقایسه کنی بهتره کمی منصف باشیم
آبرنگ منصف عزیز من همون اول تاپیک قصدم رو از گذاشتن این تاپیک گفتم تا کسی مثل شما دچار سو تفاهم نشه.ضمن اینکه هنوز هم میگم فقط وفقط قصدم کمک به کسی هست که دنبال مهد خوب میگرده ،نه ذینفع هستم و نه هیچ چیز دیگه شما هم اگه از مهد پسرت راضی هستی بیا تاپیک بزن و محسنات مهدت رو بگو فکر نمی کنم کسی جلوی شما رو بگیره بخصوص که همه دنبال مهد خوب هستن و لااقل یک بچه رو به جای خوب می فرستی و یه مادر رو به آرامش افسوس که عادت کردیم همه خوبیها رو برای خودمون می خوایم و اگر کسی از چیزی و جایی تعریف کنه متهمش می کنیم. درمورد مقایسه بین مهد زرین ومهستان عزیزم اگه از صفحه اول خوب بخونی و خیلی هیجانی قضاوت نکنی متوجه میشی که من در اولین پست گفتم مهدی میرفتم و بعد پسرمو برداشتم و اسم نبردم تا اینکه خانومی گفت من شما رو تو مهستان دیده بودم و پرسید چرا پسرتو برداشتی و من جواب دادم همین !! وهیچ مقایسه ای انجام نشد بجز تعداد بچه ها شما یکی از پستها که نشون دهنده مقایسه است به من نشون بده لطفا! یعنی نباید علت برداشتن پسرمو می گفتم که شما ناراحت نشی. هیچ تخریبی هم در کار نبود و دلایلم اصلا هم شخصی نبود من تعداد بچه ها رو مقایسه کردم که تو کلاس فارسی مهستان 28 بچه شمردم و تو زرین 12 تا این به نظر شما برداشت شخصیه؟؟؟؟؟؟؟؟ شاید شما دوست داشته باشی پسرت کلاس 40 نفره بره ولی برای اون مادری که من توضیح دادم معیار تعداد کمتر باشه. د رمورد پست گذاشتن من یادم نمیاد کسی در مورد مهستان پست گذاشته باشه و من وارد شده باشم عزیزم برعکس خود خانم دکتر تو صفحه 4 این تاپیک پست گذاشتن که برام خیلی جالب بود.!! واصلا هم ناراحت نشدم .داشتند تبلیغ مهدشون رو میکردن همین خانوم محترم اگه من قصدم تبلیغ و تخریب بود از بخش زبان همون مهستان تعریف نمی کردم هم اینجا هم حتی خود زرین گفتم زبانش خیلی قوی هست و مربی های بسیار خوبی داره حتی من با چند تا از مربی هاش هنوز در تماسم.حتی تو تاپیک قبلیم در مورد نحوه نگهداریش صحبت کردم و گفتم بسیار مواظب بچه ها هستن وقتی میبرن پارک و میارن کاملا مواظب هستن وکلی مورد دیگه حالا یه مورد منفی بگی میشه تخریب ؟؟؟؟ بد نیست یه کم واقع نگر باشیم. یکی از معیارهای زندگی من انصاف هست خانوم آبرنگ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آسمان جان شهریه ای که من گفتم مربوط به 3 ماه پیش هست چون اینجا ما 3 ماهه ثبت نام می کردیم احتمالا افزایش شهریه داشتن. در مورد فرهنگ من نمی دونم ولی ریحانه های بهشتی رو می گفتن تم مذهبی داره ولی خوبه اگه با اون قسمتش مشکلی نداری فکر می کنم مادرها راضی بودن .بهترین حالت اینه که چند روز وقت بذاری و از خانواده هایی که میان بچه رو ببرن و بیارن بپرسی. موفق باشی
رادو جان ممنونم از توضیحاتت البته من از تاپکی که در مورد مهد مهستان بود و مدیرش کسی به اسم persian بود توجهم به اسم شما جلب شد. چون شما برای اون ایمیل فرستاده بودین در صورتی که عنوان اون تاپیک مهد مهستان بود و شما هم نوشته بودید که پسرتون قبلا مهد مهستان می رفته. در مورد شهریه هم واقعا مهد زرین توی سه ماه 200 تومن افزایش شهریه داشته؟ بهزیستی شماره شکایت افزایش هزینه نامتعارف داره اگه خواستین اطلاع بدین تا بررسی کنن
چند تا مهد خیلی معروف با شکایت خانواده ها به بهزیستی مجبور شدن شهریه ها رو تغییر بدن چون نتونسته بودن دلیلی برای افزایش ناگهانی شهریه بیارن حالاچند تا مهد باشهریه بالای دومیلیون هم هست ولی خوب اونها اصلا زیر نظر بهزیستی نیستن
به من گفته بودین اگه از جایی راضی ام بیام تعریف کنم واقعیتش من معتدم مهد فقط برای بچه های بالای چهار سال خوبه هر مهدی که بری مامانهای بالای چهار سال نسبتا راضی ان و بچه های کوچکتر نه در واقع بچ های پیش یک و دو بهشون خوش می گذره و بچه ها کوچکتر هم خودشون ناراضی هستند و هم والدین آموزش آنچنانی هم هچ مهدی برای این سن ها نداره و همش تبلیغه فقط مهدها دوزبانه رو میشه مقایسه کرد با مهدهایی که فقط انگلیسی هستن که خوب مهدهای خوب انگلیسی رو همه میدونن بقیه مثل هم هستن و بستگی به خود بچه داره یکی خوب یاد می گیره یکی نه! و البته ماگه کسی می خواد فقط انگلیسی بزاره بهتره از دو سالگی بزاره و اگه کسی می خواد دو زبانه بزاره نظر من چهار ساله من از مقایسه بچه های مختلف به این نتیجهرسیدم بچه زیر چهار سال با چهار ساعت زبان خوندن اونقدری بازده نداره که یه بچه بالای چهار سال در واقع ضرری هم نداره اما خوب هزینه اضافه هست حالا اگه پسرم مدرسه رفت و راضی بودم حتم معایب و مزاایاش رو می نویسم
2706