2777
2789
عنوان

سلام سمام دعوت به همکاری از خانمها و خونه دارها میکنم😍😍❤

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 47 پست

گلم ميخاي ب سود برسي از سروش بيا بيرون اخه كي الان پيام رسان سروش داره همه الان تل و اينستا دارن..

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم ميخاي ب سود برسي از سروش بيا بيرون اخه كي الان پيام رسان سروش داره همه الان تل و اينستا دارن..

اونجا فعال نیستم

در اصل فروش ما پوشاک ورزشی مردونه بود

تازه زنونه رو شروع کردیم

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...

من عضو شدم

ولی استارتر متوجه نشدم چجوری شما سود میدین؟ازکجا متوجه میشین مشتری از طریق ما خرید کرده؟!

😉😉خدایا چون دیدم ناظری ساکتم😉خدایا ممنون بابت مهربونیات 💖💖💖💖

اینا برای شماست؟

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

بچه ها همکاری مجازیه

شما کانال منو معرفی نکنید

کانال خودتون رو به نام خودتون معرفی کنید

فقط جنسهای منو میذارین

و هربار مشتری سفارش داد من براش ارسال میکنم

مثلا من با شما ۷۰ حساب میکنم شما ۹۰ فروختین

با هرفروش ۲۰ تومن سود کردین

من عضو شدم ولی استارتر متوجه نشدم چجوری شما سود میدین؟ازکجا متوجه میشین مشتری از طریق ما خرید کرده؟ ...

سفارش رو خودت میگیری

اصلا مشتریت متوجه نمیشه از طرف منه

این کانال برای همکارهاست فقط نه مشتری

بچه ها همکاری مجازیه شما کانال منو معرفی نکنید کانال خودتون رو به نام خودتون معرفی کنید فقط جنسها ...

اهاااان الان گرفتم😍

😉😉خدایا چون دیدم ناظری ساکتم😉خدایا ممنون بابت مهربونیات 💖💖💖💖

آیدی خودتم میدی عزیزم تو تل

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2801