2733
2734
عنوان

حالم از دروغ بهم می خوره

255 بازدید | 36 پست

اقا اومده تو محل کارم باهام صحبت کرده گفته دوسم داره دو بار بهش جواب رد دادم اما بازم اومد صحبت کرد از اون حرفا من دیوونه هم باورش کردم بهش فکر کردم  گفتم با خونوادم صحبت کن می گفت باشه بعدن این باعث شد بهش شک کنم به ادم مطمئن گفتم واسم تحقیق کنه اخرش فهمیدم زن داره و از ازدواج اقا سه ماهم نگذشته داشتم دیوونه می شدم باهاش دعوا کردم و گفتم حق نداری پا تو تو محل کارم بزاری اعصابم بهم ریخته بود داشتم اروم می شدم که بعد یک ماه مرتیکه با اسمس هاس منو دیوونه داره نمی تونم سیم کارتمم بسوزونم  تو رو خدا بهم بگین چه کار کنم تا ازدستش راحت بشم نمی خام خونوادم بفهمن 

تعداد رای : 3
نظرسنجی
-
3
100%
-
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

برو به زنش بگو

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
2740
2706