2777
2789
عنوان

صدای خروس میاد خیلی دلنشینه

742 بازدید | 56 پست

ما توی آپارتمانیم یکی از همسایه های روبرو که خونه حیاط دار دارن خروس دارن..صداش که صبحا میاد خیلی لذتبخشه و به آدم انرژی میده😊

پیامبر:کسی که خروس سفید را در خانه نگهداری نماید از سه شر در امان خواهد بود: 1- از کافر 2- از کاهن 3- از ساحر.

پیامبر (ص) فرمود: حیواناتی را در خانه نگه‌داری کنید، تا شیاطین به جای این که به فرزندانتان مشغول شوند به آن‌ها مشغول شوند.

امام کاظم (ع) فرمود: خانه‌تان را از سه چیز خالی نگه ندارید که آن‌ها خانه را آباد می‌نمایند: 1- گربه 2- کبوتر 3- خروس و اگر با خروس مونسی (مرغ) هم باشد، مانعی ندارد.

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)

الان من توو خونه گربه نگه ميدارم

حكم ما چيه😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ما یه عالم‌مرغ‌داریم 

من اول از بوشون بدم می اومده 

الان خیلی ناراحتم براشون هوا گرمه مریض میشن

همش بع مامانم غر میزنه چرا این‌بدبختارو خریدی گناه دارن ببر پس بده 

یکیشون دیروز مرغا ریختن سرش زدنش مرد 

اعصابم بهم ریخت😢😭

درخواست دوستی قبول نمیکنم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
ما یه عالم‌مرغ‌داریم  من اول از بوشون بدم می اومده  الان خیلی ناراحتم براشون هوا گرمه مر ...

عزیزم..بیچاره😟

الان تو خونه من صدای کبوتر گنجشک و بلبل و مرغ عشق همسایه ها که رو بالکناست میاد خلاصه باغ پرندگانیه واسه خودش تازه پاکبانم داره جارو میزن خش خش جارو هم هست😊

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2804

مرغ و خروس و دوست دارم از گربه متنفرم

دختر خوشگلم😘😍 بی صبرانه منتظر اومدنتم گلکم👶👧 الهی همه باردارا به سلامتی زایمان کنن بچشون سالم و صالح خوشگل باشه🤗 خدا ان شاءالله دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه باردار بشن الهی آمین🙏  
الان تو خونه من صدای کبوتر گنجشک و بلبل و مرغ عشق همسایه ها که رو بالکناست میاد خلاصه باغ پرندگانیه ...

به به!

خوشبختی ازین بیشتر؟😍

به به! خوشبختی ازین بیشتر؟😍

جای شما خالی آرزومندم برای همه دوستان 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
مرغ و خروس و دوست دارم از گربه متنفرم

من همشو دوست دارم....قبلنا گربه ها توی خونه ما بچه بدنیا میاوردن دنیایی داشتیم باهاشون...خیلی ناز و بامزه بودن

2801