2777
2789
عنوان

ی دکتر سقط مکرر در شیراز میخواستم

| مشاهده متن کامل بحث + 5942 بازدید | 96 پست
آره میده خود رستمی وقتی آزمایشا رو دید سرمو تایید کرد ک نیاز دارم . شمام این آزمایشایی ک آنا گذاشته ...

سلام عزیزم ..خداروشکر که تیکرتون رو به خوشیه😍😍😍

جانم سرم آی وی آی جی دوز خاصی داری؟؟ یعنی هر کسی با توجه به آزمایشاتش دوز مشخصی استفاده میکنه؟؟ یا نه فرق نمیکنه چجوریه؟؟

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ..خداروشکر که تیکرتون رو به خوشیه😍😍😍 جانم سرم آی وی آی جی دوز خاصی داری؟؟ یعنی هر کسی ...

خیلی ممنونتم گلم . بر اساس وزن هستش هر پانزده کیلو ی سرمی مثلا من ک شصت کیلو بودم چهار تا گرفتم ماهی

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
آره میده خود رستمی وقتی آزمایشا رو دید سرمو تایید کرد ک نیاز دارم . شمام این آزمایشایی ک آنا گذاشته ...

هزینه این آزمایشات سی دی ها چنده

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
خیلی ممنونتم گلم . بر اساس وزن هستش هر پانزده کیلو ی سرمی مثلا من ک شصت کیلو بودم چهار تا گرفتم ماهی

گلم برا مشگل انعقادیتون چه دارویی مصرف میکنید؟

هزینه این آزمایشات سی دی ها چنده

احتمالا ی ی ملیون و خرده ای بشه

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
گلم برا مشگل انعقادیتون چه دارویی مصرف میکنید؟

آسپرین و آمپول انوکساپارین . برام دعا کنین

احتمالا ی ی ملیون و خرده ای بشه

من ازمایش دادم مشگل انعقادی دارم و سقط شد اما توش ایمنی نیست فکر کنم .چطور بفهم تو ازمایشم ایمتی هست؟

حتما عزیزم چن تا سقط داشتین؟تو چن هفته؟

دیگه داره تموم میشه ایشالا به سلامتی دنیا بیاد برامنم دعا کن منم سقط داشتم خیلی برا بعدی میترسم خیییلی

دیگه داره تموم میشه ایشالا به سلامتی دنیا بیاد برامنم دعا کن منم سقط داشتم خیلی برا بعدی میترسم خییی ...

چشم حتما دعات میکنم . خیلی میترسم روز شماری میکنم

چشم حتما دعات میکنم . خیلی میترسم روز شماری میکنم

عکس ازمایشامو بفرستم بلدی بخونی؟

2801