2733
عنوان

حلقه ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 4555 بازدید | 91 پست
کیفش کجاست الان ازدواج کیف نداره من سی و سه سال مجرد بودم بدم از جنس مخالف می اومد بالخره گفتن دیگه ...

اگه بخاطر حرف خاله زنکها اینکارو کردی که به خطای آنها دچار شدی...ای وای

خوشبختی تکرار لحظات خوشحالیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزيزم خب انتخابت خوب نبوده. دليل نميشه كسايي كه انتخابشون خوب بوده كيف نكنن.  ايشالا كه همسرتو ...

منم نگفتم کسی کیف نکنه گفتم یعنی اگه کسی موقعیتشو نداره و شرایط مناسبش ناراحت نباشه ممکنه بعدش خدا نکرده بد تربشه

عزیزم سعی کن از این به بعدِ زندگیتو خودت بسازی زندگیه همه پستی بلندی داره همش برای ساخته شدنه

اخه من هر وقت اومدم درستش کنم پاک مسیرم عوض شد دارم دیونه میشم هر چی فکرشو میکنم ادم بدی نبودم که انقد سختی نصیبم بشه

اخه من هر وقت اومدم درستش کنم پاک مسیرم عوض شد دارم دیونه میشم هر چی فکرشو میکنم ادم بدی نبودم که ان ...

گاهی مسائل زندگی به دست خودمون تنها حل نمیشه باید از متخصص کمک بگیری

پیش مشاورم رفتی؟

2706