2777
2789
عنوان

بهترین مرکز لیزر موهای زائد

| مشاهده متن کامل بحث + 62040 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم ها من واسه بیکینی رفتم مرکز لیزر آیریس خیلی راضی ام الان

واقعا استفاده از ژیلت بدنمو نابود کرده بود 

یکم صبر می خواد ولی واقعا عالیه

تنها سكوت سطحيه خاك گرفته ي حجم اين كتاب هاست كه زنده است...

زن داداش من کلینیک دکتر کمالی لیزر موهای زائد انجام داده هرچی از رضایتش بگم کم گفتم چون بدنش برنزه هم بود با موهای ضخیم فکر میکرد نتیجه نمیگیره و الان بعد 8 جلسه که گذشته فوق العاده راضیه 

https://www.instagram.com/drkamaliclinic/

اینستاشون گذاشتم هرکی خواست بره و ببینه نمونه کاراشون رو

بهترین مرکز لیزر تو تهران مهرگان من رفتم برای صورتم خود دکتر متخصص انجام داد وخعلی خوب بود اما فقط ه ...

مرسی ک گفتی برکه بده من اون تبلیغ نویدا رو دیدم فکر کردم خوبه میخواستم برم

بچه ها اگر دنبال مشاوره آنلاین با یکی از بهترین متخصصین پوست و مو هستید وارد این لینک بشید

دکترمهرداد نبی پور یکی از متخصصین پوست و مو کلینیک مهراور هستن که جدیدا بخاطر کرونا مشاوره آنلاینم گذاشتن اگر سوال داشتید از خود پزشک متخصص بپرسید

/دکترhttps://meravarclinic.comمهرداد نبی پور-

من خودم میرم مرکز لیزر آیریس. به نظرم بهترین مرکز لیزر موهای زائد تهران هستن چون هم دستگاهشون جدید و پیشرفته است و هم هزینه هاشون خیلی عالیه. سایت و اینستاگرامشون رو چک کن، همیشه کلی پکیج تخفیف میذارن

سلام 

ببین اگه پوست روشن داری از همین اول برو سراغ کندلا 

من بخاطر ۱۷۰ تومن کمتر رفتم با یه دستگاه دیگه لیزر کردم نه تنها کم نشد بلکه بیشترم شد دیگه نرفتم تا اینکه رفتم یه کلینیک که کندلا داشت همون ماه اول ۶۰٪ ریزش داشتم الانم بعد ۴ جلسع خیلی راضیم 

فقط مطمعن شو که دستگاه اصله

مرکز لیزر موهای زائد در تهران باید به گونه ای خدمات خود را ارائه دهد که همه با هر نوع ژنتیکی و نوع پوست و مویی که دارند بتوانند نتیجه مطلوب و دلخواهشان را کسب نمایند که کلینیک درسا از این امر به خوبی پیروی میکند که حتی در جلسه اولیه یا همان مشاوره که معاینه است هزینه دریافت نمیشود و کادری مجرب و متخصص در انتظارتان با هزینه های باورنکردنی هستند.

09128131759

آدرس :

تهران، خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب متروی دکتر شریعتی خیابان مینا کوچه داراب نیا پلاک ۲ واحد ۶ طبقه 1

2801