2733
عنوان

همه مامانهائی که کوچولوی متولد 85 دارن بیان با هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 752579 بازدید | 19720 پست
موهامو مامی برام رنگ کرد..خوبه رنگشو درست خریدم ترسبدم خرابکاری راه بیفته...

نارسیس کجاس؟؟؟؟ کسی خبر نداره ازش؟؟؟
سولی جون خوش بگذره....

راضی جون کلی چیپس و پفک ببر سینما بلند بلند هم بخند خیلی حال میده بیاد زمان جوونی منم دلم سینما با دوست موست خواست فارغ از همه جا...

آرامش جان قربونت اراده کردی وزن کم کنی بیا 30 کیلو بهت بدم اینم بسوزون دوستی برای زمان گرفتاریه دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شهلا بیا فردا با هم بریم. پایه ای ؟
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
کوشمولو جون متخصص غدد اطفاله.
مامان مانیا میگفت غوله تو این رشته.
ادرسشو همینجا میذارم گلم. گوشیم خلاب شده. بوی ایفون جدید بهش خورده خخخخخخ
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
دکتر علی ربانی
متخصص بیماریهای کودکان و نوزادان
فوق تخصص غدد و متابولیسم
استاد دانشگاه تهران ، دارای بورد ایالتی آمریکا

خیابان کارگر شمالی. بالاتر از خ فاطمى. روبروی بانک تجارت. کوچه مریخ. ساختمان هیئت. پلاک 6. طبقه اول.
تلفن مطب : ٦٦٤٣٧٠٠٦

خیلی سخت وقت میده. من اون ماه که رفتم برا مهر و ابان وقت میداد. ولی بعد از ظهر ها از ٤ اونجاست بری یکم بشینی بین مریض میفرستت تو. من یک ساعت و نیم نشستم اون روز. البته وسطش رفتم انقلاب کتابامم خریدم ؛))))

قبلش بزنگ که حتما باشه. بگو میتونم بین مریض بیام یا نه. اونم میگه اره. خخخخخخ
بیین سایتمون چه پیشرفته شدهههههه
اپلود عکسم دارههههه
از همین تریبون از مسئولین تشکر میکونَوَم
سلام دوستان ببخشید سالی یه بار میام سر میزنم درگیر نینی دوم هستم
ولی عذاب وجدان گرفتم اولی به کل فراموشم شده خیلی ناراحتم ولی این فسقلی تمام وقتمو گرفته
کمک راهنمایی کنید چه کنم
شما همون یکی رو دارین؟

ارامش جونم دوست خوبم خوشحالم بیشتر باهاتم
پسمل رو سنجش بردم همه چی عالی بود جز دندون بچم اصلا شیرینی نمیخوره همیشه هم مسواک میزنه
سلام. صبح به خیر
آرامش جان میری میبینی چقدر مسخره است و از این همه استرس خنده ات میگیره.

آرامیس جان کوچولوت چند وقتشه?
شما هم بیا با من و آرامش شروع کن.
اینجا من_ پری_ راضی_ بهناز_ نارسیس دو تا بچه داریم.

ممنون سولماز جان. مواظب گوشی جدید باش.
اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ.
سلام خوبین خوشین چاقین

ارامش جون استرس نداشته باش اصلا چیز مهمی نیس
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
سولماز جون قراره یکشنبه راه بیفتیم اول 3 یا 4 روز مشهد بعد میریم شمال بعدشم خونه

شایدم زدمش بهم کثافت دیشب منو دعوا کرد خو به من چه
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706