2777
2789
عنوان

معرفي تايپيك هاي مفيد و آموزنده

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 68 پست
چيزي كه باعث رشد شخصيتي و فكري بشه اين مد نظرمه  چيزي كه آدم افتخار كنه به همجنس هاش

ولی از همین تاپیکهای معمولی هم من کلی چیز یاد گرفتم

مخصوصا در مورد تغییر رفتار

یا رفیق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاله زنک!!!

واژه ی قشنگی نیست عزیزم.

من که از نظریات و تجارب دوستانم استفاده میکنم خودمم جواب میدم.

و در مورد همه چی حرف میزنیم از شیر مرغ تا جون ادمیزاد

کجاش بد؟!

یک عمر بگفتند که ای اهل و جماعت آسوده نکن خلق خدا را تو قضاوت افسوس چنین کار برای این خلائق چون خوردن میوه ست که در بطن حدائق انگار خنک میکند اینکار جگر را یا مست کند هوش و تن و جانِ بشر را 

در هر حال واژه ی قشنگی نیست چه موبانه چه بی ادبانه!

یک عمر بگفتند که ای اهل و جماعت آسوده نکن خلق خدا را تو قضاوت افسوس چنین کار برای این خلائق چون خوردن میوه ست که در بطن حدائق انگار خنک میکند اینکار جگر را یا مست کند هوش و تن و جانِ بشر را 
دقيقا از نظر من همينه و واقعا تاسف ميخورم كه زنهايي هستن كه هنوز درگير اينجور مسائلن 

بتمرگ و بشین و بفرما 

هر سه تاش یکیه 

جای تاسف که مردم خودشونو گول میزنند! محض هر چی!

سلام.  بيا يكي از تاپيك هاي اخر من. در مورد همين موضوعه...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

ببخشید گلم که اینجا میگم من لینک تاپیک رو نمیتونم بزارم چطوریه؟ 

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344

عزیزم برای پستی که برام گزارش زدی نوشتی این چیزا برای نی نی یار شب غیراخلاقی نیست

میشه لطفا دلیلتون بدونم از کجا میدونید و بر چه اساسی این حرف زدید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.ممنون
عزیزم برای پستی که برام گزارش زدی نوشتی این چیزا برای نی نی یار شب غیراخلاقی نیست میشه لطفا دلیلتون ...

خوب معلومه ،اصلا اهميتي به گزارش ها نميديد ،حالا يه پست مذهبي يا سياسي باشه در جا پاك ميشه ،ولي پستهايي كه قبح بعضي از اعمال رو ميريزه ،همينجور ادامه پيدا ميكنه خوب معلومه براتون غيراخلاقي نيس ديگه 

خوب معلومه ،اصلا اهميتي به گزارش ها نميديد ،حالا يه پست مذهبي يا سياسي باشه در جا پاك ميشه ،ولي پسته ...

این پستی که نوشتید که من اهمیت  نمیدم اولین نفری هستید که گزارش زدید و من دیدم من وقت ندارم داخل تاپیکها دنبال پست غیراخلاقی بگردم اگر کاربرها گزارش زدن بررسی میکنم

این سایت یک سایت بارداری زنان و زایمان هست و برای کاربری سیاسی و مذهبی درست نشده وقتی کاربرها قبول نمیکنن که نباید حرف سیاسی مذهبی بزنن نی نی یار مجبور به پاک کردن میشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.ممنون

اخطار لغو کاربری استارتر به دلیل توهین و متلک انداختن  به نی نی یار داخل گزارش پست

2801