2733
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3018891 بازدید | 355186 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خانمی آیت الله تبریزیان یه دارو دارن برای واریکوسل.. ما استفاده نکردیم ولی فکر میکنم به امتحان ...

سلام عزیزم سروش دارم میشه کانال دکتر تبریزیان رو واسم بفرستی؟

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️
باشه عزیزدلم ممنونم والا تاپیک زدم هیچ کس نیومد 😐 از مامان مهرسا امروز پرسیدم ببینم نظرش چیه آخه ...

نگران نباش فداتشم فک.نکنم صرری داشت باش..بلخره ب چ نتیجه ای رسیدی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
تبریک میگم انشاءالله یک روزی سنوی خودت رو بزاری برامون وعکس گل پسرت رو اللهم صل علی محمد وآل محمد وع ...

آره عزیزم طبیعی جلوگیری داشتن  و باپیشاب باردارشده...البت ناگفته نمونه اون ماه داداشم دنبلان بی نهایت میخورده...مرسی عزیزم انشالله قسمت خودت

انشالله قسمت خودتم میشه دوباره فاطمه جون خدا و شکر برادر زاده تم سالمه  من تا حالا فک میکردم ا ...

مرسی همچنین خاهری......ن کلم اتفاقا طیبه هم  توهمین تامیک همینجوریشد بعددوتادختر رابطه داشت دقزقا نزدیک پریش فک کنم اونم با پییشاب یوده...اگ.خداخاسته باش برات عزیزم بدون هیچ دردسری میده اکرم نخاسته باشه😔😔😔انشالله ک خدا برااوناییک میخان بی دردسر بده و باعث عذاب کشیدن بنده هاش نشه🙏🙏🙏

ناراحتی تو هیچوقت نبینم عشقم....دیروز دقیقه به نه بود با گریه برات دعا کردم..... خدا کمکمون کنه

مرسی خانمی فدای توبشم من....بخدا براتموم دوتادختردارا همیشازته دل دعامیکنم ک انشالله خدا دلشونو ب یهترین نحوممکن شادکنه🙏🙏🙏

لعنت ب این مرد سالاری 😫😫😫😫

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
ولی مطمعنم خدا یه روزی یه جایی غافلگیرانه دل مارو هم شاد میکنه ولییییی به وقتش توکل به مهربانیش

کاش اون روز زودی براهمه اتفاق بیفته🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏ن اینک وقتی شوقی نمیمونه برامون😔😔😔

2706