2733
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3019038 بازدید | 355186 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزيزم الان رفتم سايزش ٢٤ بود دوتا هم ١٦ دارم الان بزنم هاش سي جي رو؟

محیا جان همونطور ک ایدا گفت امپول و زود بزن ۲۴ ساعت بعدش اقدام کن فقط اون ۲ تا ۱۶ هم ۴۸ تا ۶۰ ساعت بعدش احتمال ازاد شدنش هست اقدامت و داشته باش انشالله اون ۱۶ ها هم ازاد میشن

الهم صل علی محمد و ال محمد
ضخامت بین ۷ تا ۱۰ باشه عالیه...

به نظرت استرادیول بخورم از چندم میخورنش .مامان ستایش گفت از 14 تا 24 .

یکی دیگه از بچه ها گفت از 10. اصلا چند تا باید خورد . بعدشم باید دوفاستون خورد

[QUOTE=108042927] سلام عزیزم خوبی؟ والا چی بگم استرس زیادی دارم ،علائم که فقط رحمم نبض میزنه وی دردخفیف زیزشکمم دارم ...  

اصلا استرس نداشته باش عزیزم

نبض رحم علامت خیلی خوبیه که

ایشالا به آرزوت میرسی گلم 😍😍😍😍

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
من انقباض زیاد داشتم و موقع سرفه کردن ترشح بی رنگ داشتم دیروز رفتم سونو  ایندفعه با قاطعیت گفت ...

خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت 

دیدی طیبه جان ؟دیدی خانم گل ؟من با قاطعیت بهت گفتم بچت پسره مطمئن باش توگفتی الان بزرگ تره پس حتما درست گفته ودختره من گفتم من مطمئنم بچت پسره بهت گفتم حسم درباره جنسیت اشتباه نمیکنه.....

وقتی سشنبه اومدی وگفتی بازم گفت دختره خشکم زد دیگه حرفی برای گفتن نداشتم فقط لایکت کردم وغمگین شدم ....

با خودم گفتم پس چرا من انقدر مطمئن بودم؟

الان که این پست رو خوندم یکی از بهترین خبرهای تاپیک رو شنیدم وخیلی خیلی خوشحالم وخیلی خیلی بهت تبریک میگم عشقم مبارکت باشه این خوشحالی این حال ناب نوش جونت دیدی خدا نزاشت اذیت بشی رژیم وتخمک گذاری وخودش بدون دردسر بهت یه پسرکاکل زری داد ای جانم خدایا صدهزار مرتبه شکرت ....

مبارکت باشه خواهرم❤❤❤

اگه یادت باشه بهت گفتم ناخواسته هامون همه پسرشدن طناز مستانه وسومین نفرهم توبودی خداروصدهزار مرتبه شکر دقیقا ماجرای طناز دوباره تکرار شد طنازهم قراربود از چندماه بعدش بره رژیم وتخمک گذاری وهمه چیز ورعایت کنه وپسرداربشه که همون ما ناخواسته باردارشد عفونت خیلی شدیدی داشت ومیگفت آخرای سیکل اقدام داشته نزدیک پربودش میگفت حتما دختره کلی استرس کشید رفت آزمایش سلفری داد ودکتر ازمایش ودید وگفت بچه دختره طناز اونشب تاصبح گریه کرد وناشکری کرد وفردا صبحش آزمایش  وگذاشت تاپیک یکی ازبچه ها بهش گفت بچت پسره  وطناز برد به یه دکتر دیگه نشون داد وگفت بله پسره طناز هم سوپرایز شد وازخوشحالی توپوست خودش نمی گنجید ....

اگه یادت باشه روزی که اومدی تاپیک وگفتی دوتا دختر دارم سومی ناخواسته باردار شدم همین هارو برات تعریف کردم وگفتم مطمئن باش نی نیت پسره .....

بازم بهت تبریک میگم عزیزدلم برای ماهم دعا کن خدا یه پسر صحیح وسالم قسمتمون کنه وهمگی دلشاد بشیم مثل خودت 

اللهم صل علی محمد وآل محمد  وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ممنون عزیزم. ماهم خوبیم خداروشکر. مرسی از دعاهای زیبات . قربون محبتت 😙😙خواهری دعا کن هرچی ب صلاحمه ...

قربونت برم عزیزدلم😘😘😘❤❤❤

خوب زینب جون اگه ۳۹ هفته رو پر کردی برو برای سزارین بدن با بدن فرق میکنه نگران نباش انشاءالله تومثل خواهرات اذیت نمیشی گلم خدا کمکت میکنه انشاءالله

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
انشالله انشالله تیگر همه بچها 🙏🙏🙏

انشاءالله 🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤❤

2706