2733
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3019038 بازدید | 355186 پست
امضاتم ب روزه👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤❤

آره😁😊

انشاءالله هی بروزرسانی بشه واسم ها همه انتقال پیدا کنن به لیست باردارها آمین یارب العالمین❤❤❤🤲🤲🤲

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
همونطور که فکر میکردم به هوش اومدم درد داشتم. با کلی التماس مورفین گرفتم. دیگه تا آخر شب منگ بودم. ه ...

ای جانم، نگران نباش تا 10روز یکم اذیت میشی تو راه رفتن بعدش بهتر میشی، من شیاف روزی یه دونه تا روز دهم استفاده کردم، خیلی زود خوب میشی عزیزدلم ، دخترت چطوره؟ بی خوابت کرده؟  

يا امام رضا...بطلب❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فداتشم بیبی زد صبح منفیه😞

ای داد بیداد😔😔😔

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اعظم حان خیلی مراقب مهرسا باش. اسهالم هست؟ یا فقط تب؟ 

اسهال یکم داره تب شدید گلو درد  سرش هم درد میکنه آبریزش هم داره...اینقد دلم براش میسوزه خودش صعیفه جون این همه مریضی نداره

الهم صل علی محمد و ال محمد
آره😁😊 انشاءالله هی بروزرسانی بشه واسم ها همه انتقال پیدا کنن به لیست باردارها آمین یارب العالمین❤ ...

انشالله

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ممنونم فدات بشم عزیزدلمیییییییی😘😘😘❤❤❤ انشاءالله انشاءالله🙏🏼🙏🏼🙏🏼 بازم ممنون خواهرم❤❤❤

😚😚😚😚

آره زمانشو یه جور تنظیم کن که برا اقدامت به مشکل برنخوری و شوهرت باشه. مثلا امشب بزن فرداشب اقدام کن ...

مرسي عزيزم، همين الان ميرم بزنم، خوبه؟ بعد با توجه ب اينكه جنسيت اصلا برام مهم نيست و تحرك اس همسرم كمه ميشه الان ك زدم همين امشب يا نماز صبح اقدام كنم؟

...
اره سرما خورده ولی فکر کنم آنفولانزاس همه جاش درد میکنه دلدرد هم بش اضاف شده

الهی دورش بگردم ماسک بزن خونه ک تورودرگیرنکنه عزیزم

اره بخدا کوفتم کرد اصلا زندگی برامون زهر شده همش گریه میکنه سرم دلم  گلوم دکتر هم ک میبریم ی شر ...

ای بابا..من ک امسال بردم هردرو واکسن آنفلوانزازدم چون دیگ پرستاری ازشون برام سخت میش

اره😁امکانش هس دوقلو باشه؟؟تو چنروز مونده موعدت بی بیت مثبت شد؟

من فقط یبار ۱ روز قبل موعد زدم ک درجا خط  انداخت .قبلش نزده بودم ک دقیق بدونم کی مثبت میشه‌.روز موعد هم بتا بیشتر از ۲۰۰ بود..

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706