2733
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3019954 بازدید | 355187 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گذاشتم مامان مهرسا و مامان ستایش جان کمکم کنید 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
باشه 

دوقلو مانعی نیست میترسم پنج تاش بگیره چقدر احتمالش هست اصلا میشه؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
گذاشتم مامان مهرسا و مامان ستایش جان کمکم کنید 

مامان ستایش راستی چی شد؟؟بارداره؟؟هی خواستم بمرسم سوال بچها جواب دادم کلا یادم رفت!! ‌به به عجب فولیکول هایی ۵ تاش قابلیت باروری داره...قرص خوردی؟؟ضخامت هم  که عالیه

الهم صل علی محمد و ال محمد
اینکه خوبه ،همه ی فولیها با هم که نمیگیره ولی احتمال دوقلویی بالاست ،آمپول بزن و اقدام کن

مامان ستایش جان سونوی منو کامل دیدید؟؟؟ 

امپول زدم چند ساعت بعدش اقدام کنم؟؟؟ برای پسر؟؟؟ 

مرسی گلم...بهش دادم توداروخونه کلی بالاآورد دیشب آمپولوزد بالانیاوردهدفقط گلاب ب روت اسهاله

الهي فداش شم مواظب باش فاطمه جان بچه هاي جاري منم اسهال استفراغ شدن ميگن ويروسه تو هوا هست ديگه 

انشالله هر چه زودتر حال كوچولومون خوب ميشه😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
دوقلو مانعی نیست میترسم پنج تاش بگیره چقدر احتمالش هست اصلا میشه؟؟؟ 

الهی ۵ تاش بگیره😂😂 نه نهایت ز هر د  طرف یکی یکی ازاد بشه دوقلو بشه.....قرص خوردی؟؟دارویی چیزی؟ترشح داری؟کیت زدی؟؟ روز چند  سیکلی؟ سیکل هات چند روزه س؟؟

الهم صل علی محمد و ال محمد
مامان ستایش راستی چی شد؟؟بارداره؟؟هی خواستم بمرسم سوال بچها جواب دادم کلا یادم رفت!! ‌به به عجب ...

مامان ستایش فکر کنم پرییود شدن😞😞😞

مهرسا جان کی اقدام کنم آمپول بزنم، نظر اکثر رو پرسیدم اما دلم قرص نیست منتظر نظر شما و مامان ستایشم و fmt0210

الهی ۵ تاش بگیره😂😂 نه نهایت ز هر د  طرف یکی یکی ازاد بشه دوقلو بشه.....قرص خوردی؟؟دارویی چیزی ...

کلومیفن خوردم روز 11 پری هستم و 28 روزست عشقم 

سلام خوبين دوست جونا؟مهربونا؟؟؟من دو روزه شديد سر درد دارم 

ميزنه به چشمام 😞راه حلي روشي دارين برا خوب شدن؟ديوونم كرده دوروزه 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
الهی ۵ تاش بگیره😂😂 نه نهایت ز هر د  طرف یکی یکی ازاد بشه دوقلو بشه.....قرص خوردی؟؟دارویی چیزی ...

کیت خریدم هنوز نزدم روز 11 هستم

2706