2777
2789
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3023898 بازدید | 355197 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هاکیتوساعت 10ونیم شب زده کی اقدام داست باشیم..دکترم گف فرداآزادمیشه احتمالن پایینی 

فاطمه جان بنظرمن تا ۷صبح آزاد میشه.

فردا ساعت چند نوبت سونو داری؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
چجوری بعدا مستقیم وارد تاپیک بشم

ببین بالای بالا سمت چپ عکس یه ادمه باید رو اون بزنی بعد گزینه نینی سایت منو بزنی بعد از اون اون قسمتو که نوشته تاپیک هایی که تو اونا شرکت کردمو میزنی این تاپیکو برات میاره

حالم خیلی بده دوستان. پنج شنبه پسر عموی پدرم تو جاده تصادف میکنه خودش و خانمش و دوتا دخترش یکی ۱۶ سا ...

عزیزدلم تسلیت میگم خدا بهتون صبر بده . روحشون شاد باشه . 

خیلی غم انگیزه 😢😢  

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
ببین بالای بالا سمت چپ عکس یه ادمه باید رو اون بزنی بعد گزینه نینی سایت منو بزنی بعد از اون اون قسمت ...

عشقم ممنون ولی گفتم که اولین باره وارد تاپیک میشم فقط همیشه خوندم از اول اول که میخوای وارد بشی میگی

عشقم ممنون ولی گفتم که اولین باره وارد تاپیک میشم فقط همیشه خوندم از اول اول که میخوای وارد بشی میگی

خواهش میکنم.خب همینه دیگه الان که کارت تموم شد خروجو میزنی میری.فردا که خواستی بیای کاربری و رمزتو میپرسه و بعد از وارد کردن همین کارایی که گفتمو انجام میدی و از اون قسمتی که نخوندی تاپیکو برات بالا میاره

2801