2777
2789
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3023892 بازدید | 355197 پست
مرسی ماهدانا جون 😊😍راستی رفتی سونو ؟انشاالله جنسیت نینی همون باشه که دلت میخواد😍👦

مامان ستایش جان ماهدانای عزیز رفته سونو و خداروشکر کاکل زری داره

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان ستایش جان ماهدانای عزیز رفته سونو و خداروشکر کاکل زری داره

آخیش خدارو شکر اول به خاطر سالم بودنش دوم بخاطر جنسیتش که میدونم پسر دوست داشت .انشاالله صحیح و سلامت بیاد بغل مامانیش

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
من پنج شنبه موعدمه بعد یه سقط دیگه اصن امیدی ندارم ولی باکلی کارکردن روی خودم تصمیم گرفتم این ماه اق ...

عزیزم امیدوارم بزودی خداوند یه نینی سالم و ناز نصیبت کنه 😘

سلام بچه ها من تازه اومدم تو تاپیکتون مامان ستایش بهت تبریک میگم برای منم دعا کن

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰

بچه ها من نزدیک 6 ماه پیش سقط داشتم حالا هر چی اقدام میکنم باردار نمیشم هم خودم سالمم هم شوهرم اما چرا نمیشه از پاکی تا دوباره موعدم نزدیکی داریم اما نمیشه😭😭😭😭😭

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰

کسی نیس یعنی کمکم کنه؟ 

[QUOTE= 77167071 ]دوستای گلم سلام ،میخواستم خبری و بهتون بدم که میدونم همتون از شنیدنش خوشحال میشید ...

ممنونم عزیز دلم  بی صبرانه منتظر دیدن بیبی مثبت شما و بقیه دوستان هستم😍

بچه ها من نزدیک 6 ماه پیش سقط داشتم حالا هر چی اقدام میکنم باردار نمیشم هم خودم سالمم هم شوهرم اما چ ...

چکاپ کامل دادی؟یعنی ازمایش اسپرم شوهرت،آزمایشات هورمونی خودت که روز ۳ پریودی هست ،سونو برای اندازه ی فولیکول چطور تا بحال انجام دادی؟در امر بارداری عوامل زیادی دخیل هستن گاهی حتی با وجود سالم بودن همه ی این موارد بازم بارداری بزودی اتفاق نمی افته فقط باید صبر داشته باشی و مداومت به درمان تا انشاالله جواب بگیری

عزيزم تبريك ميگم ان شاءالله دوران بارداري خوبي رو سپري كني و زايمان راحتي داشته باشي و ني ني رو صحيح ...

ممنونم عزیز دلم امیدوارم به سلامتی زایمان کنی و نینی نازت و بغل بگیری👦😍

الی جون ممنونم بابت تبریکت و دعاهای قشنگت .موقع شیر دادن به نینی برای من بخصوص بچه های تاپیک دعا کن ...

قربونت برم عزیززززم من همیشه دعاگوت بودم 

اومدم تو پست قبلیم بگم ولی پاک کردم🌹🌹🌹 

روز سزارینم تو ریکاوری که بهوش اومدم  جز نفرات اولی بودی که به زبون آوردم و دعات کردم که انشاالله باردار شی 😍😍😍

انشاالله خدا یک پسر سالم و اهل صالح بهت بخشیده🙏

گروه طلایی🌺تثبیت🌺حس بعد از موفقیت را با هیچ چیزی نمیتوان عوض کرد😍
مامان سنایش جون گل دخترت فهمید نی نی داری؟؟؟

والا اون جور که من و باباش تو بغل هم گریه میکردیم یهو از خواب پرید و مات مونده بود بعدشم میگفت بیا منو بغل کن .زودم تلفن و برداشته و به عمش زنگ زده میگه عمه جون مامانم داره واسم داداش میاره .من میگم ستایش جان شاید خدا بهت آبجی بده میگه آبجی هم خوبه ولی من میدونم نینی ما  داداشه ولی مامان کاش میشد یه آبجی با یه داداش باشه ..خلاصه که داستان داریم ما 🤣😂

2801