2733
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3019038 بازدید | 355186 پست
مرسی عزیزم انشالله خوب بشه دختر منم ده روزه مریضه کلی دارو دادم دیشبم هر پنج دقیقه بلند میشد گریه جی ...

نه این حرکت ها هم دخترم گاهی شبها میکنه خیلی دقت کردم بهش روزهایی خیلی بازی میکنه با دوستاش زیاد بازی هیجانی میکنه بلند میشه تو خواب جیغ میزنه بلند بلند میخنده گاهی هم  راه میره میگرمش...شاید یکی دوبار تو ناه اینموری کنه..دست خودشون نیست به خاطر هیجان زیاد روز قبلشه

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشکل صخامت ک نداشتی؟؟اگ صخامتت کمه و محرک میخوری از روز ۶ تا ۷ روز بخوری. تا وقتی سنو بدی ببینی بالا ...

اوندفعه تو سونوضخامت  6 بود ولی 3 ماه قبل با روزی 3 تا لتروزول  7 یا 8

اوندفعه تو سونوضخامت  6 بود ولی 3 ماه قبل با روزی 3 تا لتروزول  7 یا 8

صخامت ۶ خوبه بعدش اون موقع ک ازاد نشد ۳ روز بعدش ک ازا شد ضخامت به ۷ رسید..‌الکی نخور بخدا..بزار اگ کم بود دوفاستون میخوری بعد تخمک گذاری ک سایز فولیکولت خراب نشه من ۴ بود...خیلی ها با ۶ هم باردار شدن.باید بعد ازاد شدن ستو داخلی بگیری ببینی ضخامت ت اون موقع چند شده..خود هاچ ام جی صخامت و بالا تر میبره

الهم صل علی محمد و ال محمد
دوستان عزیرم خواهرای مهربونم خواهش میکنم هرکی این پست میخونه واسه ارامش قلبم صلوات بفرسته بغض داره ...

الهی قربون دل شکستت برم خواهر نمیدونم چی بگم که حرفهام همه تکراریه😔😔😔

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ای جانم، نگران نباش تا 10روز یکم اذیت میشی تو راه رفتن بعدش بهتر میشی، من شیاف روزی یه دونه تا روز د ...

سلام خوشگلم چطوري؟؟😍😍

ني ني نازت چطوره؟

عادت كردي بهش؟

چيكارا ميكني؟

خوب شدي؟😍

♥️
خواستم بزنم قبول نکرد از امپول میترسه ..هر کاری کردم نذاشت

کاش میزدی واکسن ب دسته دیگ دخترکوچیکه من ک اصلا گریه نکرد

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706