2733
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3019766 بازدید | 355186 پست
چرا من چند بار گفتم نیستم تو لیست

شرمنده عزیزم موعدت کیه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

صباجوونم موعد ۲۳ مهر

سناخانومی موعد ۲۳ مهر

امیر علی99 موعد ۲۴ مهر 

elijoon89 موعد 25 مهر

مامان آیهان جون موعد ۲۶ مهر 

همسرممممممم موعد ۲۷ مهر

rooz97 موعد ۲۷ مهر

هلن ۹۸ موعد ۲۷ مهر

mahor97 موعد ۳۰ مهر

zarzari78 موعد ۳۰ مهر

amima موعد ۱  آبان

شادی ۲۴۶  موعد ۱ آبان

talla74 موعد سوم آبان

تبسم ۹۵ موعد  ۴ آبان

مامان هدیه موعد ۴ آبان

maryamooo موعد ۵ آبان

پروانه ی قرمز موعد ۶ آبان

marzi   موعد ۷ آبان 

Mahay موعد ۸ آبان

رز63  موعد ۱۱ آبان

yasyas موعد ۱۱ آبان

۱۱۹ موعد ۱۲ آبان

آوا ۷۷۷۵  موعد ۱۲ آبان

مامان ستایش موعد ۱۳ آبان

baran7166 موعد ۱۷ آبان 

جیگر شوشو 

سنیوریتا ۹۸

امیدوار۴۸۷۳

ادریناتی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ممنون😘 انشالله حاجت روا شدن همه منتظرامون بخصوص خودت عزززیزم همین ماه انتظارت تموم شه 💚🌱

🤲🤲🤲🤲

نه عزیزم اینقدرسربه هواست.فعلا که نمیره دنبال دکتر.عزیزم به بچه هابگو اسم منوخط بزنن ازلیست بااین وض ...

وا.این حرفا چیه میزنی

خیلیا این مشکلو دارن.ببرش ی دکتر اورولوژی خوب.عمل کنه بعد چند ماهم اقدام میکنی

اگ شوهرت جدی نمیگیره خودت ببرش دکتر.بهش بگو من بچه میخوام بریم درمان بشی

اونایک اسپرم شوهرشون صفره این حرفو نمیزنن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

@ادریناتی    عزیزم من فعلا به جای شما هم ختم ک میخونم تا ان شاءالله خودت اطلاع پیدا کنی

نه عزیزم اینقدرسربه هواست.فعلا که نمیره دنبال دکتر.عزیزم به بچه هابگو اسم منوخط بزنن ازلیست بااین وض ...

واااا اين حرفا رو ولش آز همسر منو ببيني چي ميگي كلا تحرك آ صفره باز دكتر گفت برو اقدام طبيعي منم ك عين خَر اميدوارم هنوز، بيا لوس نشو اقداماتو برو خيليم خوبه آز همسرت ببرش اورولوژ تا تدابير درستي داشته باشي و با خيال قرص اقدام كني

...
چقدر طول میکشه جذب بشه؟؟ ی دایره هست کوچیک نیس ک بمیره با این خون گرفتنش😒😒

عیب نداره رگ تو یکم پاره کرده خون مردگی داره زیر پوست  بعد ۱۰ روز دیگه هیچی ازش نمیمونه...چیز خطرناکی نیست

الهم صل علی محمد و ال محمد
آخرش نگفتی موعدت کیه  تو لیست بنویسم

۱۱آبان

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام عزیزم خوبی نینی خوبه؟چرا الکی واسه هرچیزی به خودت استرس میدی من سر جفت پسرام ۳۵هفته رفتم سونوی ...

سلام شبنم عزيزم خودت و گل پسرات چطورين؟😍😍

واييي الهي فدات شم از ديروز همش تو فكر بودم 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2706