2733
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3019760 بازدید | 355186 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گذاشتم مامان مهرسا و مامان ستایش جان کمکم کنید 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
باشه 

دوقلو مانعی نیست میترسم پنج تاش بگیره چقدر احتمالش هست اصلا میشه؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
گذاشتم مامان مهرسا و مامان ستایش جان کمکم کنید 

مامان ستایش راستی چی شد؟؟بارداره؟؟هی خواستم بمرسم سوال بچها جواب دادم کلا یادم رفت!! ‌به به عجب فولیکول هایی ۵ تاش قابلیت باروری داره...قرص خوردی؟؟ضخامت هم  که عالیه

الهم صل علی محمد و ال محمد
اینکه خوبه ،همه ی فولیها با هم که نمیگیره ولی احتمال دوقلویی بالاست ،آمپول بزن و اقدام کن

مامان ستایش جان سونوی منو کامل دیدید؟؟؟ 

امپول زدم چند ساعت بعدش اقدام کنم؟؟؟ برای پسر؟؟؟ 

مرسی گلم...بهش دادم توداروخونه کلی بالاآورد دیشب آمپولوزد بالانیاوردهدفقط گلاب ب روت اسهاله

الهي فداش شم مواظب باش فاطمه جان بچه هاي جاري منم اسهال استفراغ شدن ميگن ويروسه تو هوا هست ديگه 

انشالله هر چه زودتر حال كوچولومون خوب ميشه😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
دوقلو مانعی نیست میترسم پنج تاش بگیره چقدر احتمالش هست اصلا میشه؟؟؟ 

الهی ۵ تاش بگیره😂😂 نه نهایت ز هر د  طرف یکی یکی ازاد بشه دوقلو بشه.....قرص خوردی؟؟دارویی چیزی؟ترشح داری؟کیت زدی؟؟ روز چند  سیکلی؟ سیکل هات چند روزه س؟؟

الهم صل علی محمد و ال محمد
مامان ستایش راستی چی شد؟؟بارداره؟؟هی خواستم بمرسم سوال بچها جواب دادم کلا یادم رفت!! ‌به به عجب ...

مامان ستایش فکر کنم پرییود شدن😞😞😞

مهرسا جان کی اقدام کنم آمپول بزنم، نظر اکثر رو پرسیدم اما دلم قرص نیست منتظر نظر شما و مامان ستایشم و fmt0210

الهی ۵ تاش بگیره😂😂 نه نهایت ز هر د  طرف یکی یکی ازاد بشه دوقلو بشه.....قرص خوردی؟؟دارویی چیزی ...

کلومیفن خوردم روز 11 پری هستم و 28 روزست عشقم 

سلام خوبين دوست جونا؟مهربونا؟؟؟من دو روزه شديد سر درد دارم 

ميزنه به چشمام 😞راه حلي روشي دارين برا خوب شدن؟ديوونم كرده دوروزه 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
الهی ۵ تاش بگیره😂😂 نه نهایت ز هر د  طرف یکی یکی ازاد بشه دوقلو بشه.....قرص خوردی؟؟دارویی چیزی ...

کیت خریدم هنوز نزدم روز 11 هستم

2706