2777
2789
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3023892 بازدید | 355197 پست
عزیزم برگه ازمایش بهم ندادن ولی گفت نود درصد بارداری گفت بتات رفته بالا صدوخورده ای شده گفت باید با ...

دیگ نرو .بیخود استرس میگیری.دیگ صددرصد بارداری خانوم گلی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله ک خواهرت ب زودی دلش شادبشه.. خداروشکرحل شده انشالله هیچ مشکلی برات پیش نیادفدات شم..انشالله ...

ممنون عزیزم،انشاءالله،،،اره فعلا ک ی روز درمیون دارم میرم تا ببینم خدا چی میخاد

واژينال دقيق تر از شكميه ولي منم بدم ميان نميرم

عزیزم واژینال بهتره منم میترسیدم ولی دکترم گفت سریع اماده شو برا سونو واژینال گفتم بهش میترسم گفت دقیقتره. اصلا درد نداره نگران نباشین. من تا عمر دارم دعامیکنم خانم دکترو

ایدا منتظر بیبی چکتیما!ما انگار از تو استرسمون بیشتره تو چه بیخیالی دختر    

عزیزدلم خیلی خانومی که بفکرمنم هستی. والا مگه مهمونای ناخونده میزارن. شوهرمم روش نمیشه بخره بی بی چک. خودمم نمیدونم کی برم بیرون بخرم فردام جمعه اس😡😡

بچه ها من حساسیت فصلی دارم و مدام عطسه های شدید میزنم و زیر دلم درد میگیره این خطرناک نیست؟چیکار کنم ...

یوکابد جان نمیدونم بهت تبریک گفتم یانه !🙏 مبارک باشه خانمی . ب سلامتی، ان شاالله این دوران رو ب سلامت  و با دل خوش بگذرونی و نی نیت باجنسیت دلخواهت باشه ❤ 

یادش بخیر من و بیشتر بچه ها اوایل بارداریمون خیییییلی عسطه میکردیم 😅 برای هممون جالب و عجیب بود 😂 نگران نباش ان شاالله که چیزی نیست 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
من ک جنسیت و خیلی وقته فراموش کردم فقط دعا میکنم باردار بشم خیلی حس بدیه فکر کنم نازا شدمه...گفت برا ...

درکت میکنم عزیز دلم کلا انتظار سخته چه برسه اینجوری بخاطر یچیز بخوای  صبر کنی این چه حرفیه نازا چیه مطعن باش نازایی نداری منم یکسال طول کشید اخراش دیگه میگفتم من باردار نمیشم امون موقع باردار شدم خداروشکر😁

فقط خدا میخواد تو بهترین زمان و بموقعش کوچولوت بزاره تو دلت 

توکل بخدا 💚☘

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
یوکابد جان نمیدونم بهت تبریک گفتم یانه !🙏 مبارک باشه خانمی . ب سلامتی، ان شاالله این دوران رو ب سلا ...

عزیزم تو دوران بارداری شکمتون گرم بود یا سرد؟ من از ماه ۴ به بعد شکمم سرد شده طوری ک دست میزارم سریع یخ بودنش معلومه 

البته از وقتی ویارم تموم شده خوراکی های سرد مثل ماست و خیار اینا دوست دارم میگم شاید بخاطر اونه ک شکمم سرد میشه 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
سیکل ۲۷ روزه یعنی حدودا بین ۱۲ تا ۱۵ سیکل تخنک ازاد میشه...پس حدود تخمک گداریه باید بین ۷ تا ۱۰ باشه ...

اهان باشه عزيزم،هميشه ١٠ ١١ ميشه ضخامتم روز ١٤ يا ١٥ 

ولي اين سري روز ١٤ ٧.٥ بود ضخامت اندومتر

2801