2777
2789
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3023897 بازدید | 355197 پست
خوب راست گفته دیگه این ماه فولیکول نداری وتخمک ازادنمیکنی تا بعد پریودت  . تودرکل سیکل هات کوت ...

خدا کنه.دارم از استرس میمیرم.میخواستم زود حامله بشم از صبح دارم دیونه میشم

هیچ ماهی گرمی خ نمیخوردم این ماه خوردم این ماه ارده و شیره و سیاهدانه خوردم 

پری این ماهم۲۵ روزه بود.راستی این ماه هر روز دون فلفلم خوردم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین من از روز۸ کیت گذاشتگ هم مکس هم مدیکور. روز ۱۰مدیکور حاله انداخت ساعت ۶ عصر هم مکس رنگ نداشت د ...

آره داشته تخمکگذاریت رد میشده احتمالا روز 11تخمکگذاریت بوده که مدیکور مثبت شده و بعدازظهر هاله انداخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روز 12... شایدم دیربوده نمیدونم. منکه دوره هام 24روزه دکترم گفت روز13بروسونو گفتم دیر و روز 10رفتم ف ...

ایشالا رشد کرده و حامله میشی .

منک طاقتشو ندارم

این کیتام بدرد نمیخورن آدمو گیج میکنن.تو ۴ روز۳بسته کیت استفاده کردم آخرشم هیچی ب هیچی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خدانکنه خواهر این چه حرفیه . رفتم پست هات رو خوندم نظرمن اینکه امشب ساعت ۱۲ شب آمپول آزاد سازی رو ب ...

امشب زدم عشقم ۵۰۰۰ زدم

ترسیدم دوتا بزنم 

دعا کن سامی

همسرم راضی نبود واگر مشکلی پیش بیاد تاوان بدی پس میدم اینبار 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ایشالا رشد کرده و حامله میشی . منک طاقتشو ندارم این کیتام بدرد نمیخورن آدمو گیج میکنن.تو ۴ روز۳بست ...

آره راس میگی. منم ماه پیش کیت گیج کرد اگرنه دکتر بیچاره گفت اقدام کنم نکردم. حالا اولین بارت بود عزیزم برات تجربه شد. ایشاله ماه بعد نگران نباش فقط. استرس و ناراحتی سم. میدونم یکماهم خیلی مگه رد میشه لامصب منم سه ماهه هرماه میگم ماه بعد و روزهارومیشمردم بره جلو و خودمو سرگرم میکردم زودردبشه توهم خودتومشغول کن

امشب زدم عشقم ۵۰۰۰ زدم ترسیدم دوتا بزنم  دعا کن سامی همسرم راضی نبود واگر مشکلی پیش بیاد تاو ...

توکل کن بخدا اصلا نگران نباش و بدون استرس کارتو انجام بده. همه شوهرا عادت دارن غربزنن گلم زیاد تحویل نگیر

آره داشته تخمکگذاریت رد میشده احتمالا روز 11تخمکگذاریت بوده که مدیکور مثبت شده و بعدازظهر هاله انداخ ...

آیدا اگ تخمک گذاری زودتر بود تو سونو میزد مایع ازاد دیده شد. ولی ننوشته بود

اتفاقا اندومتر ۱۰ نشون میده تخمک گذاریت انجام شده .اندومترت برای بارداری خوبه وخوب تخمکت ازادشده ‌.ا ...

عزیزم منم خیلی داروگیاهی میخورم و لتروزول هم خوردم سیاهدانه و عسل ودارچین زنحبیل مخلوط کردم ناشتامیخورم. دوره هام24روزه ماه پیش شد26. کی برم سونوخوبه؟ 

توکل کن بخدا اصلا نگران نباش و بدون استرس کارتو انجام بده. همه شوهرا عادت دارن غربزنن گلم زیاد تحویل ...

توکل کردم بخدا و رفتم با وجود تهدیدش دلم بود که بزنم

اولین بار بود امپول میردم

دیگه نمیدونم شاید سونو‌هم نرم چون فقط بهم میریزم

سونو برام هربار جز استرس و اشک و یه مشکل جدید هیچی نداشته 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
خوب راست گفته دیگه این ماه فولیکول نداری وتخمک ازادنمیکنی تا بعد پریودت  . تودرکل سیکل هات کوت ...

عزیزم منم میخوام ای یو ای کنم دوره هام هم همش کمتر میشه مثلا این ماه ۲۵ روزه بود یعنی میگید منم گرمی زیاد نخورم و شما محرک های طبیعی به چیا میگید؟من مثلا ۳ روز اول پرید جوشونده ی تخم هویج میخورم.خرما و موز و اجیل و عسل منظور ایناست؟من به طور غیر منتظره ای این ماه ۸ پرید درد شدید تخمدان داشتم.میتونه به خاطر همین گرمیجات زود تخمک گذاری کرده باشم؟ببخشید سوالام زیاد شد!

2801