2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6877379 بازدید | 673152 پست
واقعا؟درسته گلم منم زیاد درگیر اینکه‌چندبار تکون خورده نیستم،همین که تازگیا یکم‌ ورجه‌وورجه هاشو میف ...

مبارکه بالاخره تکونای نی نی رو متوجه شدی پس😄 منم مشکل بد خوابیدنو دارم، اطلاعات جدید کسب کردی بمنم بگو

بچه من یکشنبه باید سرم آی وی آی جی بزنم،به نظرتون یکی دو روز بعدش میتونم مسافرت برم مشهد؟مشکلی پیش ن ...

عزیزم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد..... 

اونایی هم که بدنشون رفلکس نشون میده همونجا و همون روز تزریق شاید نشون بده.... 

بعید میدونم دو سه روز بعدش چیزی باشه.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم قربون دل مهربونت خدا از دهنت بشنوه، به هر زحمتی بود امروز اومدم تهران رفتم سونو فرزانه، ...

عزیزم الهی شکر....مطمئن باش این همون بهترین راه خدا بود....به شوهرت بگو اینهمه خرج کردیم فدای یه تار موت یکماه دیگم سلفری انجام میدید و اونموقع دور از جون اگر مشکلی بود دیگه تا اخر پشیمون نیستی برای سقطش....اما وقتی ببینی سالمه میری نذرشم میکنی.....

دعای همه ی بچه های اینجا همراهته🌷

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
خیلی خیلی خوشحال شدم برات

عزیزم حتما یه سونو بیرون مطب دکترت انجام بده❤

مطب دکتر زنان انقد که از دستگاهاشون استفاده کردن پیر شدن😁

من یبار رادیولوژیست رفتم میگفت اصلا اونا نباید سونو کنن.

توام برو بیرون دستگاه ها دقیق ترن❤

ولی حتما یجای خوب برو که الکی استرس ندن بهت.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
اول بهم فولیک ۵ داد.. گفت فمبیون گیر اوردی فولیک پنج رو نخور فمبیون بخور با ب ۶ و اسپرین ۸۰ روزی یکی ...

مرسيييي مرجان جون💕 خودت و لوبياي خوشملت دعام كنين، ب نظرت قبل پانكچر شروع كنم اينا رو؟ كه اگه ي وقت انتقال فرش داشتم حل باشه قضيه؟

...
مرسيييي مرجان جون💕 خودت و لوبياي خوشملت دعام كنين، ب نظرت قبل پانكچر شروع كنم اينا رو؟ كه ...

محیا جون امیدوارم روبراه باشی....

میگم روغن سیاهدونه رو حتما مالش بده زیر دلت شبا......واقعا عالیه.....

مگه تحت نظر دکتر نیستی الان؟

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
دوستان گلم سلام .ممنون بابت ابراز همدردیتون ، خیلی ناراحت شدم واسه عزیزای که با مشکل برخوردند ، گرچه ...

عزیزم واقعا نمیدونم چی بگم اما از خدا میخوام این پروسه رو راحت بگذرونی و به زودی واست به بهترین شکل ممکن جبران کنه.... 

حتما پیگیر آزهای تکمیلی باش.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
عزیزم واقعا برای ایمنی و انعقادی سه تا پری باید بگذره؟ پس من الان بدم فایده ای نداره چون بعد منفیم پ ...

نه عزیزم من دقیقا بعد پری اولم رفتم فک کنم.. فقط اسپرین و هپارین اگه داری باید قطع بشه.. فک کنم حداقل پونزده روز و بعد بری آزمایش. از ازمایشگاه بپرس خودشون میگن.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
سلام خانم ها تو رو خدا بخونید سوالمو من امروز روز نهم پریودم رفتم سونو برای تعیین تعداد تخمک برای م ...

عزیزم میفهممت اما استرس شرایطت رو بدتر میکنه.... 

انشالله بدنت به دارو جواب میده.... 

تعداد مهم نیست کیفیت مهمتره.... 

بودن دوستانی که با یکی دو تا جنین مامان شدن..... 

اره خونه خیلی بهتر از اونجاست... گزارش عملو دیدم.چندتا جمله شو تونستم بخونم.لوله و تخمدان چپ به شکم ...

سلام ساراجون خوبي؟ خداروشكر خيلي خوشحالم بهتري، واقعا پس سونو الكيه، هيچ چي ك توش معلوم نيس ييخوديه واقعا، انشالله ايندفعه ديگه ب زودي از بيمارستان خلاص ميشي🌹برا زايمان ميري فقط😍التماس دعا

...
🎉🎉🎉🎉 سلام خانوماااااا💚💜🧡💙❤️ صبح رفتم آزمايش دادم گفتن خودشون زنگ ميزنن بعدش تا جواب حاضر ...

عزیزم خدارو صدهزار مرتبه شکررر ..... 

گوارای وجودت عزیزم..... 

به سلامتی بغلش(ون) کنین... 

سلام یاسی جان خوبید عزیزم؟ یاسی من لاپراشدم بالاخره..درد شونه ها تا کی هست؟ بخیه هات جذبی بودن یا ...

عزیزم خدارو شکر که دوباره در جمعمون هستی❤ ان شاءالله بعد این عمل خدا یدونه معجزه بزاره تو دلت🍃☘🍀

نه عزیزم من دقیقا بعد پری اولم رفتم فک کنم.. فقط اسپرین و هپارین اگه داری باید قطع بشه.. فک کنم حداق ...

مرجان جون شما قرص آهن ک شرو کردی فولیک اسیدو قطع کردی؟بعدش من با شروع قرص آهن یبوست گرفتم راه حلی نداره؟

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
سلام دوستان.ببخشید تپش قلب توی بارداری دلیلش چی میتونه باشه؟وقتی مثلا دراز کشیدم یهو قلبم شدیدا تند ...

عزیزم فکر نکنم موردی باشه اما با دکترت مشورت کن.... 

ایزوپرین که نداری؟؟ 

محیا جون امیدوارم روبراه باشی.... میگم روغن سیاهدونه رو حتما مالش بده زیر دلت شبا......واقعا عالیه. ...

مرسي مريم جون، ن ك سابقه پرولاكتين دارم از سياه دونه ميترسم، زير نظرم ولي متاسفانه اينسري ك رفتم دكتر خىودم نبود فرستادنم ي دكتر ديگه اونم گفت اين سيكل طبيعي امتحان كن منم گفتم گوش كنم دو هفته بعد جواب آزهامو ميبرم دكتر خودم ببينم چي ميگه گفتم اين دو هفته رو داروهاي انعقادي رو از رو مرجان تقلب كنم جلو بيوفتم

...
2706