2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6877105 بازدید | 673115 پست
شماهم تعیین جنسیتی؟

عزمزمه منم میخواستم تعیین جنسیت کنم البته جنینامو پی جی دی نکردن و فقط فریزه ولی الان کلا منصرف شدیم و میخوام فقط انتقال بدم چون هم جنینام کمه هم سن خودم بالا هم دیگه بدنم به داروهای پانکچر جواب نداد که بخوام بازم جنین تجمیع کنم و باتوجه به اینکه ناباروری داریم الان اولویتم فقط داشتم یه بچه دیگست ،،، برام دعا کن گاهی دلم میگیره میگم نکنه سرنوشتم اینه دیگه بچه ای نداشته باشم و دخترم تنها بمونه خداشاهده ۹۹ درصد فقط بخاطر دخترمه دعا کن خدا بهم یکی دیگه بده حالا یا خواهر یا برادر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم برای من اینجوزی بود که ۱۴تا ۱۸ سیکل رفتم سونو کرد بعد ال دی داد و مکمل هم که میخوردم.گفت ...

راستی عزيزم شما خراش رحم یا prp یا کارهای دیگه رو رحم برای این سیکل انتقالتون انجام دادید؟ راستی گرید جنینتونو میدونید؟

رادیس جونم هممون تاحدودی حق داریم استرس بگیریم روحمون ضعیف بشه خسته بشیم ولی ن بیش ازحدش باید روخودم ...

بله درست میگین خودمم معتقدم که خودمون میتونیم از این شرایط خودمون رو رها کنیم ولی یکسری آدمها سختتر خودشون رو میتونن رها کنن یکسری خیلی راحتتر .منم تا جایی که توان داشته باشم سعی خودمم رو میکنم .

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
سلام دوستان ،،،من تا حالا انتقال جنین فریز نداشتم تمام انتقال هام فرش بوده الان سوالم اینه از روز دو ...

من تجربه سیکل کوتاه برای انتقال رو نداشتم هر سه تا انتقالم سیکل لانگ بوده که روز دوم پریودی رفتم و ال دی داده و از مثلا ۲۰ ام سیکل روزی ۵۰ واحد سینافکت داشتم و پریود بعدی که روز دوم مجدد رفتم برای ویزیت دوز سینافکت رو کم میکردن به ۱۰ یا ۲۰ واحد میرسوندن و استرادیول و( تو سیکل آخر استرومارین هم داده بودن )رو شروع می کردن برام و تو سونو آخر بسته به اینکه جنین رو چند روزه انتقال بدن از سه تا پنج روز قبلش تزریق پرژسترون و شیافش رو شروع میکردن برام 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
مممنونم عزيزم از راهنماییتون، شیر بادوم و نخود آب از الان بخورم یا وقتی استرادیول شروع شد؟ مکمل چی ب ...

از الان شروع کن .با نخود خودت تو خونه فلافل درست کن.

منم مکمل زینک پلاس.ب۶.اکتی ناتال .ویتانین ای یک روزدرمیان. دی هرروز. کیوتن قرمز هر روز و کوالی فول میخوردم.

فرتیل سی ام دکتر گفت نیاز نیست

اگر اضافه وزن داری کاهش بده.پیاده روی یا ورزش هم داشته باش که برای خونرسانی خیلی خوبه

عزمزمه منم میخواستم تعیین جنسیت کنم البته جنینامو پی جی دی نکردن و فقط فریزه ولی الان کلا منصرف شدیم ...

چشم عزیزم اگر لایق باشم

منم از تنهایی دخترم میترسیدم و همین افکارو داشتم. هرچند که هنوزم مشخص نیست تا آخرش چی میشه

راستی عزيزم شما خراش رحم یا prp یا کارهای دیگه رو رحم برای این سیکل انتقالتون انجام دادید؟ راستی گری ...

نه عزیزم هیچکدوم رو انجام ندادم

گریدش هم آ یا آ ب بوده

من به گرید اعتقادی ندارم

من تجربه سیکل کوتاه برای انتقال رو نداشتم هر سه تا انتقالم سیکل لانگ بوده که روز دوم پریودی رفتم و ا ...

مممنونم عزيزم،  این توضیحاتتون خیلی شبیه سیکل لانگ پانکچری بود که الان داشتم فقط بجای استرادیول گونال تزريق میکردیم ،،، امیدوار بودم دیگه تو سیکل انتقال امپول نداشته باشم مخزیاد و هرروز آخه بنا به دلایلی پدرو مادر شوهرم حداقل دوماه قراره بیان خونه‌ ما زندگی کنن اینطوری مشکوک میشن به قضیه

چشم عزیزم اگر لایق باشممنم از تنهایی دخترم میترسیدم و همین افکارو داشتم. هرچند که هنوزم مشخص نیست تا ...

انشالله تا آخرشم به خوبی و خوشی بغلش میگیری فقط الان دیگه باید برید تو فاز مثبت اندیشی عزيزم

نمیدونم که از چی هست.ولی اگر فکر میکنی از سردی رحم هست برای گرم شدنش و دفع سمومش جهت تمیز کردنت از ن ...

ممنونم عزیزم نوره دارم اتفاقا زرنیخ داره. ولی حنااستفاده نکردم. رعایت میکنم بادکش گرم. گرم نگه داشتن شکم.. چای زنجبیل....... نمیدونم ک این چیه باورمیکنی هرچی میخورم شک میکنم این باعث مایع رحمه. فک کنم قرمزه پر رنگ🤣این دفه دقت میکنم ب رنگش. ن عزیز من تهرانم

2706