2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6877144 بازدید | 673115 پست
قبل پانچکر میگن باعث میشه تخمکا همه باهم ویه دست رشد کنن به خیلیا میدن حتی قبل انتقالم به من میدادن ...

بله منم فکر میکنم برای این داده که تخمک بیشتری باشه ،ممنون گلم

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
بچه ها جریان این داروهای تقلبی چیه ، راستش الان ابوست و فرتیل سی ام فرتیل اید هم  مثل بسته های ...

منم به بسته بندی اوابوست شک کرده بودم ولی کاربر مامان سوفی آمریکاست گفت اونجا هم بسته بندی ها عین همینن 

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستای گلم خوبین؟ سلامتین؟ من بالاخره بازاومدم برای انتقال😂

@زینبی_بابا    

@تورک_آنا    

@شوره    

برام اینترالیپدزدن امروز, ضخامتم فعلا7.1شده بعدمدتها انشالله شنبه میرم برای پی ارپی وبعدشم دوشنبه خدابخوادجنینها رشدکنن برای بلاست انتقال البته دوساعت قبلش فیلگسترام همون چسب جنین میزنم. 

نظرتون روبگید دیگه همگی سومین انتقالمه واخرین جنینهام دوتان خدابخواد

هیستروهم شدم قبل اینها سپتوم وپلیپ داشتم 

سلام مهربون جون خوبی خواهر کجایی تو به سلامتی انشالله انتقال بدی ومثبت بشی

سلاممم عزیزدلم خوبی شما؟ خیلی دلم تنگتون بودبخدا ولی باورت نمیشه بیکار اماسرم شلوغ... درگیردوا درمون

دعاکن دیگه اینباربگیرن. نظرت راجب این مراحل چیه؟ 

سلاممم عزیزدلم خوبی شما؟ خیلی دلم تنگتون بودبخدا ولی باورت نمیشه بیکار اماسرم شلوغ... درگیردوا درمون ...

به نظرم هر کاری تونسته برات انجام داده  انشالله این بار نتیجه میگیری منم اخرین جنینامه انگار هرکی این ماه انتقال داره اخرین شانسشه خدا به هممون کمک کنه دامنمونو سبز کنه

من حالا غصم گرفتم از كلينك زنان فروتن چطور وقت بگيرم ديروز تو كلينك زنان بود رفتم پايين كه ماما ااي ...

یجای پرونده ببند که دسترسی و نوبت دهی عالی داشته باشه.

کلینیک پره ناتال صارم خیلی راضی ام.

قبل ویزیت ماماها مدارکهای پزشکی رو اسکن میکنن.

فشار و وزن رو چک میکنن و ثبت میکنن.

به نظرم هر کاری تونسته برات انجام داده  انشالله این بار نتیجه میگیری منم اخرین جنینامه انگار هر ...

ای جانم عزیزدلم انشالله بزودی مثبت میشیم ماهاهم. خدابزرگه

عزیزم شماچه کارایی کردی؟ چندتاجنین مونده؟ من ریسک کردم. دکترم گفت خودت بگوسه روزه یاپنج روزه گقت پنح روزه خوبه اگر رشدکنه اگرنه هم خدایی نکرده هیچ به انتقال نمیریه🤐🤐🤐

2706