2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6971080 بازدید | 679778 پست
کدر طرازی وقت برای بیمار توی این سینا میذاره؟ یا مریضهاش زیادن و تند تند ویزیت میکنن؟

عزیزم دکتر آروم و خوش برخوردیه. اما فضای ابن سینا اجازه نمیده شما خیلی بشینی با دکتر درد دل کنی. بیشتر هم به خاطر مامای کنار دستشونه و اونهمه مریضی که باید هندل کنن. قبلش تمام سوالهات رو بنویس، همه رو کامل جواب میده. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص لوتيروكسين كه بايد ناشتا باشيم بخوريم

خب عزیزم منم ناشتا میخورم دیگه. هشت استرادیول خوردم میخوابم دوباره تا ده بلند میشم لووتیروکسین میخورم و نیم ساعت بعد صبحانه

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
ممنونم از توضیحاتت گلم و تبریکت 🥰😍 . خداروشکر وزن پسرم خیلی خوبه و نارس یا با وزن کم نیست ‌ . هرکا ...

سلام خانم،قدم نو رسیده مبارک 🌹🌹

کساییکه سزارین میشن شیرشون معمولاً دیر میاد،دمنوش رازیانه میگن خوبه بخوری و اینکه خواهر منم سینش نوک نداشت رابط سینه خریده بود یه چیز پلاستیکی شبیه سر پستونک که رو سینش می‌ذاشت بچه خوب می‌گرفت سینه رو و زخم نمیشه سینه

الهی و ربی من لی غیرک 🍃
عزیزم دکتر آروم و خوش برخوردیه. اما فضای ابن سینا اجازه نمیده شما خیلی بشینی با دکتر درد دل کنی. بیش ...

دارچین جون راستش من بین دکتر طرازی. و دکتر منتظری موندم نمیدونم کدومشو انتخاب کنم که بعدا مجبور نشو عوضش کنم شما نظرتون چیه؟

ماهنده جون فکر نکن مراکز دیگه خیلی فرق دارن، من شنبه رفتم که برم تو سیکل انتقال ، تو پرونده الکترونی ...

اره متاسفانه همه جاییه گلم. هرکسی هم از یک مرکز راضیه. حالا من کارامو بکنم پروندم که اینجاست. بیام مام تشکیل پرونده بدیم ببینم رسیدگی و سطح علمی و محیطش چطوره. الان دیگه کلییییی تجربه دارم با میکرویی که اینجا انجام دادم. شوهرم گفت ول کن بزار همون روز نهم برو فقط کارای انتقال رو انجام بده. حالا انشالله که ضخامتم خیلی بالانرفته.

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
عزیزم من اطلاع ندارم از این شورتکها ولی وقتی طرازی سونو میکنه که اصلا لازم نیست شورتت رو دربیاری از ...

مرسی گلم من تا حالا پیش طرازی سونو نشدم ولی ابن سینا سونو آندومتریوز کلا در آوردم.‌ممنونم که گفتی

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
عزیزم ان شاالله با همینا مامان میشی  خداینکرده نشد هم همون داروهای قبلیت عالی بودن

سلام زینبی جون ببخشید من تیروییدم ۵.۷بود لتروکسین میخوردم الان از مایش دادم شده زیر یک یعنی پر کار شده به نظرت سیکمو کنسل میکنن چه کار کنم نر مال بشه قبلا رویه ۲یا سه بود

دارچین جون راستش من بین دکتر طرازی. و دکتر منتظری موندم نمیدونم کدومشو انتخاب کنم که بعدا مجبور نشو ...

عزیزم من دکتر منتظری رو نمیشناسم. تو ابن سینا هستن؟

من از دکتر طرازی راضی بودم. بچه‌ها اینجا از دکتر انصاری، ذنوبی، ظفردوست هم راضی بودن از بین پزشک‌های ابن سینا. همشون هم قطعا درصد زیادی منفی دارن. 

سلام زینبی جون ببخشید من تیروییدم ۵.۷بود لتروکسین میخوردم الان از مایش دادم شده زیر یک یعنی پر کار ش ...

عزیزم زیر یک لزوما پرکار نیست. دکتر غدد من بهم گفت زیر یک نگهداری خوبه. منظور خیلی کم هم نیست البته. چنده دقیق؟ در ضمن در کنار T3 و T4 تفسیر میشه. 

برای تنظیم دوز لووتیروکسین باید زودتر به متخصص غدد مراجعه کنی. دکترهای زنان‌ هم توش شوت میزنن 😀

2801