2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6971117 بازدید | 679778 پست
هچینگ یعنی با لیزر پوسته روی جنین رو یه شکاف کوچیک بدند  من امروز سوال کردم گفتند مرکز تموم جن ...

واقعاااا 

خدایا خودمونیما اگه من نبودم دنیات میخواست عقده هاشو سره کی خالی کنه 😢😢😢قلمت بشکنه روزگار گر ننویسی برما چه گذشت😢😢😢😢😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانما یه سوال برای انتقال میشه ناشتا نبود صبحانه خورد؟؟ و اینکه حتما باید نزدیکی کرد؟

صبحانه بخورعزیزم اگربدون بیهوشی انتقال میدی

من سری اول شبش نزدیکی کردم وچون منفی شدم اینسری نکردم شایدربطی نداشته ولی حسم بهش بدشد

تست کرونا اونجا چنده؟ چه ماهی انجام دادین؟ دکترتون کیه؟ بیمه تون چیه؟داروهاتون با بیمه بود؟

تست که میفرسند ازمایشگاه آذرمهر هزینش۶۰۰ولی بهتون معرفی از بهشتی میدن۲۳۰ازتون میگیرند

من پانکچرم اسفند بود به خاطر کرونا کارام عقب افتاد

دکترم نقشینه

بیمه تامین اجتماعی معمولی

ولی از۱۹مهر دیگه بسته شد پانکچر وانتقال به خاطر کرونا گفت هست تا وزارت بهداشت بهمون اجازه بده

اشتیاقی‌که‌به‌دیدارتودارددل‌من‌‌ دل‌من‌داند‌ومن‌دانم‌ودل‌داندومن👶👶
صبحانه بخورعزیزم اگربدون بیهوشی انتقال میدی من سری اول شبش نزدیکی کردم وچون منفی شدم اینسری نکردم ش ...

نه بیهوشی نیست فقط قرص دیازپام میدن گفتم کله پاچه بخورم گفتن خوبه ! خب پس من فککردم میگن از شرایطشه نزدیکی اگه اینجوری نیست که بهتر چون واقعا تخمدانام هنوز بعده سه چهار روز درد میکنن

بنظرتون اونجا چجوره؟اختلاف قیمت خیلیه منم باید بیام اونجاپس

نمیدونم این دیگه خودت باید انتخاب کنی  

ولی من ازاخلاقاشون خیلی راضی بودم‌خیلی خوش برخوردن بخصوص عوامل اتاق عمل کلی باهات میگند میخندن که روحیت خوب بشه

اشتیاقی‌که‌به‌دیدارتودارددل‌من‌‌ دل‌من‌داند‌ومن‌دانم‌ودل‌داندومن👶👶
بنظرشما من دکترم هرجابرم همونه .مشتاق برم یا بعشتی خیلی فرق میکنه؟

ببین درسته اول خدا مهمه وبعددکترتون ولی میدونستی جنین شناس نقش خیلی مهم تری داره

دکتر نصرجنین شناس مرکز جزو بهترین هاست

نه بیهوشی نیست فقط قرص دیازپام میدن گفتم کله پاچه بخورم گفتن خوبه ! خب پس من فککردم میگن از شرایطشه ...

منم صبح کله پاچه خوردم بعدرفتم 

دیگه همه چیزدست اوستا کریم هرچی اون برامون بخاد

2801