2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6979529 بازدید | 680190 پست
من كه اين سري جنين اهدايي بود و نشد

چرا جنین خودت رو استفاده نکردی 

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
نه من یه جنینم بلاست شد ولی کروموزومش مشکل داشت، مشکل کروموزومی جنین باعث‌سقط یا اصلا نگرفتن م ...

عزیزم الان جنینای من ۳روزه فریز شدن برای پی جی دی باید دوسه روز قبل بیرون بیارن  اگه سالم موندن پی جی دی کنن ؟ وااای خیلی استرس دارم جنینام کمه شاید به بلاست نرسن 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

سلام خانوما کسی میدونه که دادن ازمایش انعقادی در زمان پریودی آیا روی نتیجه ازمایش اثر داره؟

من روز سوم پریودم آزمایش انعقادی دادم

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد.
2802
محی جون چند سالته ؟  به نظر به چند وقت استراحت کن  یکی از دوستام ۵ بار انتقال منفی داشت ...

لیانا جون منم تبریک میگم 🌺🌺

چقدر خوشحالم این خبرو اینجا میشنوم

واقعا مصداق ضرب المثل پایان شب سیه سپیداست هستی

واسه شوهرم تعریف کردم اشک تو چشام جمع شد 

خدا حفظش کنه برات🙏🙏🙏

عزیزم اینم عکسش میتونی بگی جنسیتش چیه 

نینیت پسره خواهر .انشالله به سلامتی بیاد بغلت

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
سلام دوستای مهربونم انشاالله هر کجا که هستین شاد باشین  بعد اون همه سختی خدا معجزش رو به من نش ...

سلام عزیزم.تبریک میگم 😍.خدایا شکر شکر شکر.ان شاالله دوران بارداری خوب وراحتی داشته باشی و نی نی روصحیح و سالم بغل بگیری.

ببین من ایران نیستم اینجا خیلی به dfi اهمیت نمیدن، میگن اهمیتی نداره بدونیم dfi چنده، چون راهی برای ...

سلام گلم.من رویان تهران میرم اونجا هم dfi رو قبول ندارن دکتر های ارولوژ رویان به ما گفتن تاثیرش رو  شکستivf ثابت نشده فقط اگه بیاد پایین ما خیالمون راحت تر هست برای ivf.بعد از ۲بار میکرومنفی دکتر جنتی برای ما این ازمایش رو نوشت و ابن سینا انجام دادیم که ۸۷ بود وبه همسرم مکمل و امپول داد.اومدیم دوباره رویان اونجا وقتی ازمایش رو دیدن تعجب کردن و دوباره تو رویان تکرار کرد که همچنان بالا بود.ولی بارعایت کردن رسید به ۲۳.

نینیت پسره خواهر .انشالله به سلامتی بیاد بغلت

ثمین جون چطوری تشخیص میدی خواهر؟ 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
آخه آزو که اسپرم ندارن با ییوپسی تونستن اسپرم جدا کنن؟ خداروشکر خوشحالم کردی پس بازم احتمالش هست &nb ...

اره بیوپسی میشن از بیضه مستقیم اسپرم رو میگیرن  خداروشکر تو هردو هم اسپرم هست 

الان هم فریز داریم فقط خودم باید تخمک کشی رو انجام بدم 

انشالله به امیدخدا عزیزم😍😘

گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست داردکه سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .میدانم که صدایم را شنیده ایی از هرکجا که نامید باشم از مرحمت تو نامید نیستم خدای من......تیکر بارداری زدم و امید دارم جوابم رو میدی خدای من💙🙏
2801