2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6979529 بازدید | 680190 پست
ميدوني پنج تا جنين ديگه دارم ولي ميترسم برم انتقالش بدم و نشه و تموم بشم گفتم شوهرمو بفرستم طب سنت ...

ایشالا تاقبل از انتقال طبیعی باردار میشی

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه ميتونين راهنماييم كنيد دوباره برم تو سيكل انتقال يا برم طب سنتي خودم مشكلي ندارم هيسترو هم شدم ...

محی جون چند سالته ؟ 

به نظر به چند وقت استراحت کن 

یکی از دوستام ۵ بار انتقال منفی داشت بعد رفت زیر نظر طب سنتی دو ماه بعد باردار شد و دی هم دخترش دنیا اومد بعد یکی دیگه از دوستام دو بار انتقال منفی داشت البته بتا بالا میرفت و افت میکرد بعد الان ۵ ماه زیر نظر طب سنتی ولی باردار نشده خودش تنبلی تخمدان داره و همسرش مشکل تحرک 

تغذیت رو سالم کن اگه اضافه وزن داری کم کن ایشالا طبیعی بشی 🤲🏼

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2802

@زینبی_بابا    سلام خوبید

من از ۲۰ فررودین که پریود شدم تا الان دیگه پریودیم نیومده تست دادم منفی بود قبل اون پریودیم ال دی مصرف کرده بودم میتونه به خاطر قرص باشه این عقب انداختن از برج ۱۰ که پانکچر شدم پریودم اینجوری شده کلا ۳ بار شدم تو این مدت الانم میخوام پروژسترون بخورم تا بشم بعدش قرص ال دی برای انتقال اشکالی که نداره؟

سلام دوستای مهربونم انشاالله هر کجا که هستین شاد باشین  بعد اون همه سختی خدا معجزش رو به من نش ...

لیانا جون تبریک میگم....دلم میخواست الان پیشت بودم و از شوق فراوان بغلت میکردم....خیلی خوشحال شدم..الان که خبر خوبت رو شنیدم و یاد سختی هایی که کشیدی افتادم دارم اشک میریزم.خدا چقدر لطف داره به بنده هاش که نمیزاره دلشون شکسته بمونه..توروخدا برای منم دعا کن..ایشالا خدا نگهدار و حافظ  نی نی یا نی نی هات و خودت باشه...

منم دوست دارم یکبار نصر رو امتحان کنم ولی فکر کنم منو ببینه با این سابقه ی خرابم قطعا پیشنهاد اهدایی ...

اتفاقا نصر اصلا پیشنهاد اهدایی نمیده

سعی میکنه جنین از خودت باشه

من دکتر قبلیم بهم پیشنهاد جنین اهدایی داد بعدش اومدم پیش نصر و الان سیکلم داره شروع میشه

ان شاء الله خیره...ظاهرا دیگه نیازی به انجام غربالگری دو نباشه..دوست من فقط سل فری داد و دیگه غربالگ ...

ممنونم عزیزم ، والا این دکتری که من دیدم فکر کنم غربالگری دو رو هم بگه انجام بدم ،، الان برای دو هفته دیگه گفته برم مطبش ولی جواب سلفری من یک ماه دیگه آمادست ، فکر کنم میخواد دو هفته دیگه برای غربالگری دو رو بنویسه

اتفاقا نصر اصلا پیشنهاد اهدایی نمیده سعی میکنه جنین از خودت باشه من دکتر قبلیم بهم پیشنهاد جنین اه ...

عه جدی میگی؟من آخه شنیده بودم پیشنهاد اهدایی میده به هر کی چند بار ای وی اف ناموفق داشته منم که مادر ای وی اف ایرانم باید رکوردم توی گینس ثبت شه با ۱۷ بار انتقال

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
خدا حفظش کنه ، ان شالله که برای منم به خیر بگذره 

انشالله میگذره خواهر به دلت بد راه نده خدابزرگه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
خدا نکنه انشاالله همیشه سلامت باشی  انشاالله عکس نی نی خودت 🤩🤩🤩

فدات انشالله

2801