2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6979589 بازدید | 680190 پست
اره منم شنیدم با عمل بهتر میشه  کاش همون میکرو دوم وقتی مشکل رو میدونستید باعمل گرفته بودن ... ...

ببین من ایران نیستم

اینجا خیلی به dfi اهمیت نمیدن، میگن اهمیتی نداره بدونیم dfi چنده، چون راهی برای درست کردنش نیست. میگن باید چندبار ivf یا همون میکرو کرد و اگر نشد دیگه اهدایی

من از نی نی سایت یاد گرفتم انقدر اصرار کردم به دکتر تا معرفیمون کرد، اونم یه مرکز معرفی کرد که با هواپیما ۷ ساعت راهه

برامون یه کیت مخصوص فرستادن نمونه رو گرفتیم و پست کردیم سریع

جوابش ۳۵ بود، دیگه هم ندادیم چون اصلا دکترمون میخنده به این آزمایش میگه من میدونم دی اف آی بالاس چرا باید آز بدی!

مورفو رو نمیدونم

اما تعداد و حرکت هم کمه دیگه، اما آزواسپرم نیست

یعنی افتضاح نیست

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
ممنوووووون رها جون فداااات 😘😘😘 انشاالله نی نی رو صحیح و سالم و به موقع بغل کنی 🦋🦋🦋

سلام عزیزم

مبارکتون باشه 

خوندم که طبیعی باردار شدین

میتونم بپرسم چند وقته که باردار نمیشدین؟

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اره منم شنیدم با عمل بهتر میشه  کاش همون میکرو دوم وقتی مشکل رو میدونستید باعمل گرفته بودن ... ...

خیلی از دست دکتر ناراحت شدیم

واقعا یک هفته حالم خراب بود ... چون ما دفعه دوم خودمون بهش گفتیم عمل کن اسپرم بردار

گفت نه خیلی فرقی نداره ، اون برای کسانیه که هیچی اسپرم ندارن شما دارین

بعد که گفت برای بار سوم بیاین عمل کنیم و پانکچر، آتیش گرفتیم

حالا میخوایم دکتر رو عوض کنیم

تو همون مرکز بریم پیش یک دکتر دیگه...

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
ببین من ایران نیستم اینجا خیلی به dfi اهمیت نمیدن، میگن اهمیتی نداره بدونیم dfi چنده، چون راهی برای ...

اینکه میگن اگر دی اف ای بالا باشه هم فایده ای نداره چون درمان نداره یعنی پس اگر بالاباشه منفی میشه ولی چون درمان نداره نیاز به تکرار نیست 

بدن ادمها که سر راه نیومده که تو هوا میکرو کنن

کااااملا کارشون اشتباه هست 

الان تو ایران طرف با دی اف ای ۵۰ اول میاره پایین بعد وارد سیکل میشه وباردار میشه 

بنظر من سعی کن هرجور شده دی اف ای رو تکرار کنی ووقتی مطمن شدی زیر ۲۵یا۳۰اومده وارد سیکل بشی

با یکبار گرفتن که نمیشه گفت چجوری پایین میاد 

مال همسر منم تو یکماه از ۳۶شد ۲۷بدون دارو 

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2802
ممنوووووون رها جون فداااات 😘😘😘 انشاالله نی نی رو صحیح و سالم و به موقع بغل کنی 🦋🦋🦋

لیانا جونم باورت نمیشه چقدر خوشحالم خیلی خیلی مبارکت باشه جواب دل مهربونتو از خدا گرفتی انشاالله دوران بارداری راحتی داشته باشی و بسلامتی نی نی نازت رو بغل بگیری

ببین من ایران نیستم اینجا خیلی به dfi اهمیت نمیدن، میگن اهمیتی نداره بدونیم dfi چنده، چون راهی برای ...

از کجا میدونست dfiبالاست وقتی آز نداده بودید؟

منم همش از dfiمیترسم 

میترسم کارم به چندبار میکرو برسه همش استرس دارم

دلم نمیخاد چندبار میکرو کنم 

دکتررستمی هم نظرش این بود دی اف ای درمان نداره اهدایی ....میگفت نیاز به میکرو نیست بی فایدست بهم گفت همیرت بهترین اسپرمم داشته باشه بعلت دی اف ای ۳۶فقط اهدایی

اما من میگم چطور خیییلیا با دی اف ای ۴۰حتی باردار شدن .....

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
سلام مرضی جوووون خوبی عزیز دلم دختر نازت خوبه  بله خداروشکر طبیعی مامان شدم به لطف خدا و دعای& ...

خواهر گلم از صمیم قلبم برای سلامتی خودت و هدیه ای که خدا بهت داده، دعا میکنم، واقعاً خوشحال شدم، سورپرایز شدم حسااااابی، منم ان شاء الله یه ماه و نیم دیگه دخترمو بغل میگیرم، ان شاء الله نصیب همه ی خانم های منتظر بشه 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
ممنون عزیزم..زینب جان هم بسلامتی زایمان کرده پسرش فک.کنم حدود 4ماهه باشه دیگه..سر میزنه ب تاپیک فقط ...

بخیروخوشی  

ممنون عزیزم💙

گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست داردکه سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .میدانم که صدایم را شنیده ایی از هرکجا که نامید باشم از مرحمت تو نامید نیستم خدای من......تیکر بارداری زدم و امید دارم جوابم رو میدی خدای من💙🙏
سلام عزیزم مشکل همسر منم آزواسپرمیه شما با وجود آزئ بازم میکرو کردین؟ دکتر گفت جواب میده؟

سلام عزیزم

اره گفت مشکلی نیست 

حتی خودم پیشنهاد جنین اهدایی دادم گفتن نه مشکلی نیست هر سری هم ۳تا ۵تا جنین تشکیل میشه گرید آ و ب انتقال دادم ولی نمیگیره 

یکی از دوستانم هم مشکل ما رو دارن ولی دکتر بهش گفت بجاییکه انقدر هزینه کنی و جواب نگیری جنین اهدایی بگیر چون اون بنده خدا تخمکهاش هم خیلی ضعیفه بهش پیشنهاد دادن 

گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست داردکه سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .میدانم که صدایم را شنیده ایی از هرکجا که نامید باشم از مرحمت تو نامید نیستم خدای من......تیکر بارداری زدم و امید دارم جوابم رو میدی خدای من💙🙏
سلام عزیزم، بله الان از آزمایشگاه رسیدم،  جوابش اول تیر آماده میشه خیلی دیره من دیگه اون موقع ۱ ...

ان شاء الله خیره...ظاهرا دیگه نیازی به انجام غربالگری دو نباشه..دوست من فقط سل فری داد و دیگه غربالگری دو رو نداد..

سلام عزیزم اره گفت مشکلی نیست  حتی خودم پیشنهاد جنین اهدایی دادم گفتن نه مشکلی نیست هر سری هم ...

آخه آزو که اسپرم ندارن
با ییوپسی تونستن اسپرم جدا کنن؟
خداروشکر خوشحالم کردی
پس بازم احتمالش هست  
انشالله به زودی مامان میشیم  

سلام گلم خوبی؟شما برای ازمایش اسپرم شیراز کدوم ازمایشگاه میرفتید؟ازمایشگاه امجدی یا کلینیک رستمی؟

سلام عزیزم، آزمایش اسپرم که چند بار گرفتن، کلینیک خود دکتر بودش، جای دیگه نمیفرستن، بقیه آزمایشا امجد

ریسک ا به ۷۱۲ بود و عدد بتا بیشتر از ۳ بود که دکتر گفت پایین ۲ باشه،،،  البته مثل اینکه تو سن ب ...

آره عزیزم اصلا نگران نباش ببین برا زن عموی من 1به 16 بود و سالم بود الانم پسرش توپه انقدر تپلی و خوشگله حد نداره

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
عزیزم میتونی جنسیت تشخیص بدی؟  سونو به من گفتن جنسیت معلوم نیست

اگر عکس واضح باشه 100% تشخیص میتونم بدم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
منفی شدم متاسفانه

ای وای   حستو درک میکنم صبور باش عزیزم حتما بزودی مادر میشی

2801