2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6971117 بازدید | 679778 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس یه شکمو دیگه مثل خودم پیدا کردم  من هفته 20 در حد یه قلوپ دمنوش ترکیبی زعفران و دارچین و... ...

وای من الان بیشتر ۵ ساله چای دم نکردم کلا خونمون یه کابینت داریم مثل عطاری میمونه

بعد فکر کن من ترکیبی میزنم هل دارچین زعفرون بعدش یه نباتم میندازی توش وای محشر میشه😋😋😋😋

راستی عشقم یه سوال اینکه چرا بمن آمپول hcg داده بود دوتا ک یکیش رو فردای انتقال یکیش هم ۵ روز بعدش زدم؟؟

راستی خواهری شما چندسالته ؟؟ زشت نباشه من انقدر صمیمی حرف میزنم.

ممنونم عزیزم سلامت باشی ان شاالله که برا شما هم مثبت میشه.من روز دهم بتام 50 شد روز سیزدهم 21 و روز1 ...

مبارکت باشه فداتشم.

خیلی برات خوشحال شدم عشقم.

علائمی هم داشتی؟؟

برای منم خیلی دعا کن خیلی.

شما الانکه روز سومته... زیاد دراز میکشی یا قدمم میزنی؟؟.. آخه آدم خسته میشه زیاد بخابه...

می خوابم. می نشینم راه هم میرم. ولی بیشتر خوابیدم

چه قدر منتظر مادر شدنم! خداجونم. تیکرم را با خوشی وراحتی به پایان برسان . خدا جونم دو قلوهام سپردم دست خودت مواظبشون باش
فدات شم عزیزم😘😘 ان شاءالله شما هم مثبت بشی دلت شاد بشه من صبح با نا امیدی تمام بی بی زدم😢😢😢 ا ...

مثبتی عزیزم مبارکهههههه

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
پس یه شکمو دیگه مثل خودم پیدا کردم  من هفته 20 در حد یه قلوپ دمنوش ترکیبی زعفران و دارچین و... ...

خواهری یه سوال دیگه خندیدن ایرهدی نداره؟

منو از روز اول یه کارایی کردن همش خندیدم ب کاراشون

امروزم تو حموم انقدر خندم گرفت شوهرم گفت کیسه ام جوابگو نیست از بس چرک شدی😉😉😉

وای من الان بیشتر ۵ ساله چای دم نکردم کلا خونمون یه کابینت داریم مثل عطاری میمونه بعد فکر کن من ترک ...

hcg هورمونی هست که اختصاصی در دوره بارداری بالا میره اینکه میگن تزریق کنین به این دلیله که بدن رو آماده ی بارور شدن میکنه و یجورایی میپذره که بارداره تا جنین رو توی خودش نگه داره

خواهری یه سوال دیگه خندیدن ایرهدی نداره؟ منو از روز اول یه کارایی کردن همش خندیدم ب کاراشون امروزم ...

تا میتونی بخند که بهترین کاره البته ببخشید من جواب میدم من خودم دیروز بعد از 14 روز گذشتن از انتقال جنین فهمیدم باردارم تجربه های خودمو میگم

2801