2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6970975 بازدید | 679777 پست
مردها اکثرا بدون فکر کردن همین طوری حرف میزنن.خودشم میدونه که اینطوری نیستی.فقط خاسته یه چی بگه که ب ...

آره راست میگی شایدم میخواسته بگه مهربونه 😂😂😂

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
وای خدا چه بامزه. فکر کن به همسرت انتقال میدادن،هیچی دیگه کارت در میومد 😂😂😂

😂😂😂 

یه درصدم نمیتونست تحمل کنه .یه سرما میخوره انقدر دمنوش های مختلف درخاست میده و اخمش میفته ها.فکرکن هرروز بخاد تهوع داشته باشه 😑

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این سری داروهام فرق دارن بادودفعه قبل مثلا بهم قرص تادافیل داده واژینال استفاده کنم درصورتی که روش نوشته خوراکی هستش...کسی تا حالا استفاده کرده

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍

توروخدا دوستان برام دعا کنید خیلی این روزا برام استرس داره دودفعه قبل خیلی امیدواربودم اما این دفعه خیلی میترسم .درضمن یه سوال دیگه جنین ها چهارروزه هستن گرید Aوb

نمیدونم چرانمیذارن پنج روزه بشه ؟؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍
توروخدا دوستان برام دعا کنید خیلی این روزا برام استرس داره دودفعه قبل خیلی امیدواربودم اما این دفعه ...

انشالله همین بار مامان میشی، توکل کن به خدا، منم برات دعا می کنم   

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
بچه ها خرنوب رو چطوربایدخورد

مردها باید بخورن، هفت تا دونه را میشوری بعد هر کدام را به چند قسمت تیکه میکنی، از قبل یه 500 سی سی آب میزاری تو ظرف شیشه ای یا چینی بجوشه، بعد خرنوب ها را توش میریزی و بعد ده دیقه که روی شعله آروم بود خاموش میکنی بعدش بزار همونطوری تو ظزفش بمونه تا خنک و قابل استفاده بشه

منم همینو میگم بهش، میگم همه نمک میشن رو زخممون کمک نمیکنن،  میگه پدر و مادرت بدونن که ما چه زج ...

وای بسم الله .ی چی میگما اه اعصابم خرد شد

فقط بدون چوب خدا صدا نداره .

دقیقا 9سال پیش خواهرزاده ی شوهرم به دنیا اومد روز دوم که خواهرشوهرم زایمان کرده بود آوردیمش خونه ی ما .من داشتم ظرفای ناهارمونو میشستم با ذوق به همسرم گفتم وای پژمان میبینی بچه چه نازه همسرم برگشت بهم گفت مهم اینه که تو تواناییه بچه دار شدن نداری.حالا ما 3سال بود ازدواج کرده بودیم و از همون روز اول بچه میخواستیم و نزدیکیهامونم بدون جلوگیری بود این حرفش دلمو به شدت سوزوند.انگار دور از جونه بابام پدرم مرده مثل ابر بهار اشکم سرازیر شد همسرم فهمید گند زده گفت وای من غلط کردم باهات شوخی کردم هرچی گفت من نشنیدم دیگه دلم شکست دلم سوخت.روز 10 بچه ی خواهرشوهرم به اصرار مادرشوهرم رفتیم پیش ی ماما .منو معاینه کرد به مادرشوهرم گفت بدن عروست مثل ساعت کار میکنه چطور 3ساله بچه دار نشده؟پرسید شوهرت آز داده گفتم آز؟چه آزی؟و برای همسرم آزمایش نوشت و مشخص شد همسرم خودش تواناییه بچه دار شدن نداره هرگز به روش نزدم اون حرفشو ولی دله من شکست خدا هم خوب گذاشت توی کاسش .الان سالهاست شرمندست .اینو برات تعریف کردم قصدم سردرد دادن بهت نبود میخواستم بدونی چوب خدا صدا نداره جوری میزنه که جگرت حال بیاد

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ثمین؟هیسترو کردی تا حالا؟

آره عزیزم دفعه ی پیش هیسترو و خراش داشتم منفی شدم باز.دوبار تا حال هیسترو شدم هیچ مشکلی هم نبود لامذهب

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
بچه ها تمام دور نافم کبود شده بخاطر انوکسا اصلا چرا من اینو میزنم نمیدونم والا😕

بزن بزن غر نزن که پایان شب سیه سپید است

من یکی از لوله هام بسته ست باقی چیزا اوکی هست درحالت معمولی بعد از چندسال با یه لوله هم باید باردار ...

خوب با ی لاپرای ساده میتونستید بازش کنید اینقدر مشکل حادی نیست که خواهر.مردم لوله هاشونو برمیدارن اینقدر مشکل مشکل نمیکنن شوهرت زیادی بی منطق تشریف داره .

پنجشنبه باید بزنم تو نت خوندم اصا مثلا واکسنای ویروسی کار نمیکنه یه جا نوشته بود که حداقل یه ماه قبل ...

زرنانی برام دستور نوشته یک هفته قبل انتقال باید سرم زده بشه .من پی آر پی هم باید بکنم اینبار.از یک هفته قبل انتقالم آنوکسوپارین برام تجویز کرد زرنانی.

هیسترو و کورتاژ عزیزم

آهان.کی انتقال میدی انشالله؟ترسیدم فکر کردم زبونم لال سقط داشتی

2801