2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6971032 بازدید | 679777 پست
عزیزم به سلامتی اتفاقا به یادت بودم نمیدونستم چی کار کردی گلم من نشنیدم prp رعایت خاصی بخواد، جز ای ...

چهار مغز واسه چی؟ 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از دوازده فروردین گرفتم البته چهارسال پیش خیلی راحت بهم دادن  ولی من مدارک سقط بردم از بیما ...

چنتا سقط داشتید میشه بگید

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
مرسی عزیزم از توضیحاتتون، رفتم بخش پرستاری مرکز گفتن برو ساعت ۴ بیا برات هم تزریق کنیم هم توضیح بدیم ...

آره گلم راحت جدا میشه چون پیچی هست

فقط موقع باز و بسته کردن سوزن ها پیستون تزریق رو اشتباهی فشار نده

من از دوازده فروردین گرفتم البته چهارسال پیش خیلی راحت بهم دادن  ولی من مدارک سقط بردم از بیما ...

برای من دکتر نوشته که باید استفاده کنم امروز مسول داروخانه گفت از نظر من مشکلی نیست فقط زنگ بزن به اقای نمیدونم چی چی اگر اونم تایید کرد عد زنه زنگ زد اون یارو گفت نه باید سه دفه ای وی اف منفی داشته باشه و دوبار سقطی که طبیعی باردار شده باشه.من یکبار ای وی اف کردم اونم تو هفته ۴ رشدش متوقف شد.یکبارم طبیعی باردار شدم قلبش تشکیل نشد یکبارم بازور امپول .بتام شد ۴۰ بعدشم اومد پایین .شمام انقد سقط داشتید؟

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
یکبار 

پس چرا من بدبختو اینجوری میکنن.از صب صددفه منو فرستادن رویش .خود رویش میگفت این لوس بازیا چیه درمیارن اینا گفتم شانس منه همش باید یه گره بکارم باشه

مرسی عزیزم از توضیحاتتون، رفتم بخش پرستاری مرکز گفتن برو ساعت ۴ بیا برات هم تزریق کنیم هم توضیح بدیم ...

نه عزیزم نمی ریزه،  بعد از تموم‌شدن موادی که تو‌سرنگ‌کشیدی در سرسوزن رو بذار یه کم بچرخون سوزنش در میاد، بعد سرسوزن سرنگ انسولین رو بزن ، البته سرنگ انسولینت باید از اونایی باشه که سر سوزنش جداست

برای من دکتر نوشته که باید استفاده کنم امروز مسول داروخانه گفت از نظر من مشکلی نیست فقط زنگ بزن به ا ...

نه بابا من یبار طبیعی شدم ک قلب نداشت و توی بيمارستان سقط کردم دوسال بعدش واسه میکروم بهم سرم داد رفتم مدارک رو از بیمارستان گرفتم بردم دوازده فروردین تا مدارک سقط رو دید سریع آکی کرد 

دوازده فروردین رفتی؟؟؟ 

بچه ها خوب لاقل بگین از جوابش سر درنمیارین چرا من هرچی میفرستم اانگار اصلا چیزی ندیدین 

خب عزیزم ناراحت نشو.وقتی کسی چیزی نمیگه یعنی نمیدونه.بزار زینبی کم کم به پیامت میرسه جوابتو میده عزیزم

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
نه بابا من یبار طبیعی شدم ک قلب نداشت و توی بيمارستان سقط کردم دوسال بعدش واسه میکروم بهم سرم داد رف ...

نه ینی امیدی هست که برم انجام بدن واسم

2801