2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6877379 بازدید | 673152 پست
سلام امروز منتظر جواب cvs بودم که اماده نبود عوضش یه استرس دیگه بهم وارد شد☹️ بعد ناهار رفتم دستشو ...

مصی جان من شنیدم دوز زیادش اشکال نداره کمش نکن.مثلا امشب بزار دوباره فردا شب بزار😍😙انشاللله هم چیزی  نیست عزیزم منم خونم قرمز بود میومد.

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سلام دوستان امروز ان تی رفتم، خوب بود تو سونو، دیگه منتظر آزمایش ها هم هستیم، ان شاء الله قسمت همه م ...

سلام عزیز جان،خدا رو شکر،انشالله که جواب آزمایش هم خوبه و تا آخرش هم خوب پیش میره،امروز همه تو فکرت بودیم،به امید خدا  تهوع هم هر چه زودتر بر طرف میشه 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکترگفت وضعیتت عالیه از اسپرم همسرت هم خوبه طبیعی هم که باردارمیشی اقدام کن گفتم نمیخوام حتی یک درصد جریان پارسال پیش بیاد و بچم و تو ۱۳ هفته سقط کنم واقعا ضربه روحی بدی بود توکل به خدا میخدایم pgd کنیم گفت وضعیتت برای ivfخیلی خوبه اما چون pgdهست ممکنه اذیت بشی و توی چندتا سیکل تخمک کشی کنیم که جنین های بیشتری داشته باشیم دیگه گونال اف وpd homogنوشته از فردا اما اصلا سر در نیاوردم گیج شدم🤷🏻‍♀️روزی 6تا امپول فکر کنم باید بزنم دور ناف و بازو ساعت۵ عصر

بچه ها سخته؟ درد داره؟ 🙁

یه دوستی داشتم هشت سال بود باردار نشده بود ذخیره ی یک دهم.شوهرش هم ضعیف بود.اینقد این ناامید بود.کار ...

الهی ی دنیاممنون این حرفاواقعاامیدوارم کردمو به تنم سیخ شد چقدخوب خداکنه همه منتظرادامنشون سبزشه ی نگاهیی ب دل مابندازه این دوران اقدام سخته خدا به زودی بگزرونه ماهم مامان شیم

بازم ازت ممنونم گلم ان شاءالله هرچی ازخدامیخای بهت بده گلم❤

خدایاشکرت که همسرخوبی نصیبم کردی🙏❤
سلام دوستان واسه تحریک تخمک گذاری کلومیفن بهتره یا لتروزول؟ممنون میشم کسی میدونه جواب بده

عزيزم من قبلا كه تو اقدام بودم لترزول خيلي روم تاثير داشت از ٣سيكل تا ٧سيكل روزي يدونه ميخوردم ٣تا فولي خوب داشتم ميرفتم سونو

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزیزم مام که مشکل داشتیم ، یک سال طول کشیده برای طبیعی. تا یک سال بهش ناباروری نمیگن.

باردارشدین خوش ب حالتون برامن ک روزاسخت میگزره

خدایاشکرت که همسرخوبی نصیبم کردی🙏❤
وهمچنین دوست عزیز  نمی دونم شاید الان خوب شدن دیگه خسته شدم راستش اینقدر این دکتر اون دکتر کرد ...

برای یکبار هم که شده مجدد بیا و یه ویزیت پیش خانم دکتر یوسفی بشو و امتحان کن من از تهران میام رشت خیلی تحقیق کردم و جنین شناسیش عالیه،دوست عزیز من بستگان نزدیکم پزشک هستن و این مرکز مورد تاییدشون بوده و از خرداد اقدام کردم و انشاالله تا اخر هفته پانکچر دارم 

عزيزم من قبلا كه تو اقدام بودم لترزول خيلي روم تاثير داشت از ٣سيكل تا ٧سيكل روزي يدونه ميخوردم ٣تا ف ...

ممنون عزیزم من پلی کیستیکم. میخوام روزی دو تا بخورم و طبیعی اقدام کنم . ماه قبل میکرو کردم منفی شد.شاید طبیعی حواب بده هر چند امیدی ندارم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
ممنون عزیزم من پلی کیستیکم. میخوام روزی دو تا بخورم و طبیعی اقدام کنم . ماه قبل میکرو کردم منفی شد.ش ...

انشاالله طبيعي باردار ميشي گلم روزي دوتا خوبه رومن كه تاثيرش خوب بود باز نظر بقيه دوستان هم بپرس 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
انشاالله طبيعي باردار ميشي گلم روزي دوتا خوبه رومن كه تاثيرش خوب بود باز نظر بقيه دوستان هم بپرس&nbs ...

مرسی عزیزم توکل ب خدا

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
سلام عزیزم قربونت برم ممنون از راهنمییت😘 هماتومم ۸۱در۶۱میلی متره😒

عزیزم شما از اول هماتوم داشتین؟ لک دارین؟

من الان نزدیک هفته هفتم .سونو ۴هفته و ۵ روز گفت هماتوم ۶در ۸ میلی متری دارم.

حالا امروز یک‌کم خون قهوه ای دیدم.

یعنی داره دفع میشه ، خوبه این یا بد؟

شیاف صبح یکی میزنم، شب دوتا آمپول پروژسترون.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
چقدخوووب هزینش چقده؟ من ک فعلادارم طبیعی اقدام میکنم  ی سوال میشه دکترنگه ولی خودم برم واسه آ ...

هزینه جدید نمیدونم.... 

هزینه دارو بستگی به نیاز بدنت داره و میتونه متفاوت باشه.... 

هزینه عملهاتم بستگی به دکتر جائیکه انجام میدی داره.... 

فکر کنم الان حدودای ده بشه غیر دولتی.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
دخترا عایا آزمایشهای ایمنی انعقادی مشمول بیمه پایه و بیمه تکمیلی میشه؟🙃

والا اون زمان برا من شامل شد هم پایه هم تکمیلی.... 

بستگی به قرارداد تکمیلی تونم داره.... 

برا من عملا رایگان شد.... 

یه مقداریش رو تامین اجتماعی داد مابقیم تکمیلی.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام دوستان عزیزم و انای گل امیدوارم همگی خوب باشید الان سونو روز دوم پریود بودم گفت تخمدان چپ۵ تا ...

سلام عزیزم. شرایطت خوبه.... 

انشالله همه برات جنین میشه.... 

حالا فعلا به تکرار فکر نکنم انشالله همین بار اول کلی جنین خواهی داشت.... 

به چیزای خوب فکر کن که اتفاقای خوب واست پیش بیان.... 

در مورد آمپولا چی بگم.... 

اگه در مورد تزریق میخوایی صفحه 6 یه سری اطلاعات هست.... 

2706