2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6979618 بازدید | 680190 پست
به شما چهاردهمین روز گفتن آز بدین.بره من شونزده روز بعد از نتقال یعنی۱۷روز انتقال!!!!وواااااای چقدر ...

فکر کنم بستگی داره جنینتون چند روزه بوده.

جنینهای من ۴ روزه بودن و هچینگ روشون انجام شده بود.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802
ثمین جان فکر نکنم تشکیل نشدن قلب ربطی به سرم داشته باشه چون زرنانی گفت سقط زیر ۱۰ هفته علت ایمونولوژ ...

والا دکتر منم میگه انوکسان رو قبل انتقال و همزمان با انتقال نمیدم والا چی بگم نمیدونم .جنین من رشد نمیکنه درست و درمون اولی که سقط کردم 10هفته و 3روزم بود ولی جنین اندازه ی 7هفته بود و دومی توی همون 6هفته بود

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
اره خدایی تشخیصش خوبه مطبش بالای داروخونه زین العابدینی بود توی 4راه میکائیل

آها ممون واقعا 😘😘

عزیزم نمی دونی تو رشت کدوم مرکز رحم اجاره ای اینا دارن که پیشنهاد میدن

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
سلام عزیزم خوبی؟چه خبر ؟رفتید پیش دکتر امیرجنتی؟براهمسرت دارو داد؟

سلام عزیزم خوبی؟ ببخشید الان داشتم اعلانات رو بررسی میکردم پیامت رو دیدم.آره دفعه قبل که رفتیم فدتیل پلاس داد و نوبت زد برا عمل که فعلا کنسلش کردیم ببینیم رویان نظرش چیه.الانم تهرانیم.رفتیم رویان آزمایش اسپرم داد.منتظریم جوابش آماده بشه ببرین دکتر نشون بدیم با جواب آزهای کاریوتایب و azf ببینیم چی میگه دکتر

خدا کنه جواب آز اسپرمش خوب باشه و یکم پیشرفت داشته باشه.

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
ثمین جان فکر نکنم تشکیل نشدن قلب ربطی به سرم داشته باشه چون زرنانی گفت سقط زیر ۱۰ هفته علت ایمونولوژ ...

سلام دوست خوبم ميشه اگر شماره زرناني يا توكلي دارين بهم بدين بعد دير به دير جواب ميده يا نه 

سلام دوست خوبم ميشه اگر شماره زرناني يا توكلي دارين بهم بدين بعد دير به دير جواب ميده يا نه 

سلام عزیزم

۸۸۱۹۵۷۵۹ گاندی زنگ بزن زرنانی معمولا واسه دو هفته بعد وقت میده

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 

ميخوا ازها ايمونيم رو بدم اگر مشكلي نداشتن ديگه ريسك نكنم 

پانكچر كنم و رحم اجاره اي كاشت كنم اخه سنم زياد ذخيره تخمدانم هم ٠/٨

سنم ٣٦

سه بار هم انتقال منفي 

يكبار هم prp كردم نشد

ديگه جاي ريسك ندارم ٧ سال منتظرم

نظرتون چيه دوستايخوبم

والا دکتر منم میگه انوکسان رو قبل انتقال و همزمان با انتقال نمیدم والا چی بگم نمیدونم .جنین من رشد ن ...

ثمین جان زرنانی یک مقدار مشکوک شد به مشکل تیرویید و برام ازمایش نوشت که البته همه فاکتورها تو رنجه ولی چون tsh نسبت به سال قبل و ۶ ماه قبل کاهش داشته و داره میرسه به کف نرمال من خودم رفتم متخصص غدد ویزیتم کرد که برام سونوگرافی تیرویید نوشت و ازمایش anti tsh که تو ایرانم‌انجام نمیشه و نمونه خون رو میفرستن المان هزینش خیلی زیاد شد و بیمه ها پوشش نمیدن ولی چاره ای نبود انجام دادم 

دکتر هم عین مکانیکا هی قطعه عوض میکنن بلکه جواب بده

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2801