2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6883078 بازدید | 673595 پست
سلام عزيزم ما خوبيم خداروشكر آره عزيزم بخر و بزن به هر حال اين هفته هايى كه در پيش دارى بيشترين وزن ...

هانا جونم خداروشکر که خوبین...اره درسته حتما میپرسم اگه گیرم اومد میخرم گلم..اگه به ژنتیک باشه که مامانم خیلی شکمش ترک افتاده..😁

راستی برای وزن گیری نی نی چیا خوبه؟کلا چون سزارین هستم و تقریبا هفته های اخر رو برای وزن گیری از دست میدم میخوام زیاد ریزه میزه نشه...نی نیم توی هفته ی ۲۸ وزنش ۱۱۴۰ بود 😑 سونو گفت دور شکم باعث افزایش وزن نی نی میشه که برای نی نی تو یکم پایینه...مثلا همه اندازه ها ۲۸ هفته بود دور شکم ۲۷ و ۲ روز...البته گفت هیچ مشکلی نیستا

میدونم اینم ژنتیکی هست ولی مامانم میگه همتون وزن تولدتون بالای ۳۵۰۰ بوده..

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
هانا جونم خداروشکر که خوبین...اره درسته حتما میپرسم اگه گیرم اومد میخرم گلم..اگه به ژنتیک باشه که ما ...

عزيزم پروتيين و نشاسته مثل مامارونى،آبگوشت،ماءالشعير 

مخصوصا بستنى عاليه براى وزن گيرى

من هفته ٢٨ سونو نداشتم هفته ٣٢ سونو داشتم كه وزن بچه ام ١/٨٥٠ بود كه آخرين سونوم بود و بعدش هم كه هفته ٣٧ كيسه آبم پاره شد و وزن دخترم خيلى زياد نبود

٢ كيلو و ٧٠٠

من خيلى غصه خوردم براى وزنش دلم مى خواست مثل همه مادراى ديگه  وزن دخترم بالاتر باشه اما الان كه داره ٢ ماهه مى شه مى گم تجربمو بهتون و اونم اينكه اصلا نگران وزن نباشين زود زود وزن مى گيرين روز به روز 

لحظه به لحظه 

جورى كه اصلا باورتون نمى شه كه چه قدر زود تپلى شدن

فقط از هفته هاى آخر بارداريت و روزا نهايت لذت رو ببر كه به دنيا بياد دلت خيلى براى اين روزا تنگ مى شه هر چند با تمام بى خوابى ها و خستگى ها دلت براش غش مى ره 

از ته قلب هر لحظه اين حسو براى همه منتظرها مى خوام🙏🏼🙏🏼🌸 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیرم به دکترت گفتی ؟باید دوروروز بعد تکرار کنی 

امروزدوباره بایدبتابدم،خون ریزیم زیادنیست درحدلک فقط امروزصبح گفتم شایدبرالانه گزینی باشه،جواب ازمایشم ک گرفتم میبرم پیش دکتر

همش به یادت دوستم روز عرفه هم خیلی دعا کردم برات که هم ایشالا مثبت بشی هم بارداری راحت و زایمان آسون ...

قربونت بشم مهربونم مرررررسي از دعاي قشنگت 💋💋💋

انشااللله همه منتظرا دلشون شاد بشه 🤲🏻🌹🤲🏻

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
۱۵انتقال،خیلی کم بود۵۲بودتیترم الانم خون ریزی دارم روز۱۷

مباركه انشاالله امروز هم بتات خوب باشه 

جنينت بلاست ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2706