2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6877949 بازدید | 673202 پست

دوستان کسی تجربه زدن امپول زیرجلدی توبازو رو نداره؟ من سه تا زدم یه بازو دوتا یه بازوی دیگم. ولی یکم بازوهای باد کرده ایا طبیعیه این یه کوچولو باد کردنه یا نه ؟

در اندک من تویی فراوان یارب..
دوستان کسی تجربه زدن امپول زیرجلدی توبازو رو نداره؟ من سه تا زدم یه بازو دوتا یه بازوی دیگم. ولی یکم ...

واسه منم یه بار که ستروتاید زدم کمی باد کرد و درد میکرد ولی زود خوب شد

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها من امشب خونریزیم روان شد تا قبل لک بود  فردا روز اولم میشه؟

از امشب تا فرداشب همین موقع میشه 24 ساعت و روز اول پریودت عزیزم 

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
مرسی گلم که ج دادی من پنج تا داشتم که باید امشب میزدم سه تا یه بازو دوتا یه بازو دیگه. این باد کردنه ...

عزیزم اشکالی نداره حجم مایع تمام داروها یکجا جمع شده ولی دیگه کنار هم نزن اونهایی را میتونید دور ناف بزنید. میشه بگید چرا ۵تا آمپول .مگه آمپولهاتون چی بودند؟

ممنون عزیز دلم.دعا کن آزمایشمم مثبت شه.ان شاالله روزی همه منتظرا نی نی های سالم و پر جنب و جوش و زیب ...

شک نکن مثبتی، بی بی چک به این قشنگی

حتی یک لحظه هم شک نکن 

بتاتم خیلی خوبه قطعا که بی بی چکت انقدر خوشرنگه

ایشالله قسمت همه منتظرا

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
دکترم  افسانه محمدزاده دارم ال دی میخورم انشالله خدابخوادانتقالم میشه تو اسفند

انشالله قربونت برم خدا کمکت کنه من میخوام بندازم فروردین چون مغازه داریم اسفند خیلی کار دارم نمیتونم فروردین همسرمم هست راحتیم من با طرازی وقت گرفتم محمدزاده چه طوره همین جوری انتخاب کردی؟

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
ان شاا... هرچی خیره همون پیش بیاد عزیزم از ته دلم از خدا میخام بهت نی نی بده عزیزم

عزیزم‌درچه‌حالی

آرزوجون‌خداروشکرمثبت‌شد

انشالله‌ماهاهم‌مثبت‌بشیم

تاپیک‌غرق‌‌شادی‌بشه

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
انشالله قربونت برم خدا کمکت کنه من میخوام بندازم فروردین چون مغازه داریم اسفند خیلی کار دارم نمیتونم ...

دکترخوبیه محمدزاده کلا خداهم باید بخواد انشالله برامن و شما بخوادمن شوهرم خیلی بچه براش مهمه...انشالله هردوباردارشیم😍التماس دعای فراوان

آحه‌عزیزم‌بیبی‌‌روباید‌‌باادرارصبح‌بزنی‌نه‌‌الان بعدش‌براجنین‌۳روزه‌خیلی‌زوده‌ مامانی‌نکن‌اینکارها ...

چطوری‌مامان‌عجول

خوبی‌عزیزم

بی‌بی‌چک‌دیگ‌ننداختی؟؟

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
گلم زیر دل منم خیلی درد میکنه وروز ۸ انتقالم یعنی یکروز عقب تر از شما هستم و حس میکنم  ک درد زی ...

اع‌شماهم‌هستی

پس‌شدیم‌۳نفر‌...البته‌آرزوجونم‌بود‌که‌خداروشکرمثبت‌شد

من‌روز۱۰‌هستم

اع‌شماهم‌هستی پس‌شدیم‌۳نفر‌...البته‌آرزوجونم‌بود‌که‌خداروشکرمثبت‌شد من‌روز۱۰‌هستم

عزیزم ان شاالله همه تون مثبت شین تایپیک رو بترکونین.و امید بخش دیگران باشید ❤❤❤

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️
اره چند هفته ای؟

۲۶ هفته و ۶ روز . اگه ورمدکردی حتما به پزشکت اطلاع بده هرچند شما ماه آخر هستی طبیعیه شاید ولی اطلاع بده . راستی شما آمپولهای تشکیل ریه رو زدید؟

2706