2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6877608 بازدید | 673176 پست
@زینبی_بابا   خانومای گل لوبیا چیتی همون خوراک لوبیا چندروز پس از انتقال جنین ضرر نداره

من دیشب خوردم آخه شام نداشتیم شوهرم ساندویچ خورد منم گفتم کنسرو لوبیا اقلا سالمتره ولی تند بود یه کم😕😕😕

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لی لای عزیزم دی ماه پریودم شروع بشه میرم تهران ببینم چه سیکلی برا انتقالم انتخاب میکنن. نه بابا نگر ...

انشاالله مامان شدن خودت عزیزم😘😘😘

خدا بزرگه، دیگه ما باید این مسیرو اینقدری ادامه بدیم که نتیجه بگیریم الهی که همه خیلی زود به نتیجه ی خوب برسن❤

من دیشب خوردم آخه شام نداشتیم شوهرم ساندویچ خورد منم گفتم کنسرو لوبیا اقلا سالمتره ولی تند بود یه کم ...

نوش جانت شادان جون من رو همه چی حساسم هر چیم تو گوگل میزنم میگن ضرر داره یجاهاییم نوشتن ضرر نداره آدمو دوراهی میزارن 😣

خدایا به امید تو
نوش جانت شادان جون من رو همه چی حساسم هر چیم تو گوگل میزنم میگن ضرر داره یجاهاییم نوشتن ضرر نداره آد ...

قربونت

والا منم پناه بر خدایی خوردم آخه به قول شما هرچی رو میخوای بخوری میگن ضرر داره ولی به نظرم منظورشون مقدار زیادشه وگرنه کم باشه مشکلی نیست

قربونت والا منم پناه بر خدایی خوردم آخه به قول شما هرچی رو میخوای بخوری میگن ضرر داره ولی به نظرم م ...

واقعا پناه برخدا اگه بخواد بگیره می گیره فقط باید خدا بخواد این حساسیتها الکیه😊

خدایا به امید تو
شوهر ناشکر من ،مرد عاشقی که ۶ سال ادعای عاشقی کرد تا بله رو گفتم پریروز با بطری اب زد تو صورتم و دعو ...

مونا جون یعنی مردی که مادرش تا شب قبلش خونتون بود صبح اینکارو کرد....😢

مونا عزیزم اخ دلم گرفت😭

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
بچه ها من فردا روز۱۳ انتقالم هست یعنی از ظهرامروز دیگه تو ۱۳ روزم فردا از بتا بدم مشخص میشه ذیگه؟ دک ...

عزیزم.ب منم.گفتن.روز16آز بده ولی روز14 دادم.ازمایش

انشاءالله ک.مثبتی.🙏🌼

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
شما چند سالته  برای چی ای وی اف شدی ؟؟؟  نسبم جان بخدا ربطی ب علایم و بیبی چک و این چیزا ...

ممنونم ازت عزیزم

۲۸یالمه

عدم تحرک اسپرم

🌺خدایا!  اول قسمت همه کن، بعد قسمت من...🌺
اخی عین من شدی پس.منم هنوز مامانم پیشمه.اره طبیعیه این گریه های شبانه.کولیک هم اکثر نی نیا دارن.کولی ...

منم چندروزه ایزی کول وپدی لاکت میدم..فعلا ک.تاثیر ندیدم.ازش.

دیگه. چندماه اول اکثر بچه ها همینن معمولا

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم.ب منم.گفتن.روز16آز بده ولی روز14 دادم.ازمایش انشاءالله ک.مثبتی.🙏🌼

به امید خدا ان شاالله

نفسی جان موقع شیر دادن خیلی خیلی دعامون کن منو تمام بچه های این تاپیک و کلا همه زنایی که ارزوی مادرشدن دارن

دعا موقع شیر دادن مییگیره خیلی دعام کن که خیلی محتاجم به دعای دوستان

نفسی بی بی چک اصلا نذاشتی هیچ روزیش؟

عزیزم.ب منم.گفتن.روز16آز بده ولی روز14 دادم.ازمایش انشاءالله ک.مثبتی.🙏🌼

نفسی جون شما قبلش بی بی چک نذاشتی؟

من روز انتقالو اگه حساب کنیم روز نهم بی بی چک زدم منفی بود حالا فردا میخوام برم آزمایش روز سیزدهمم میشه

باورت میشه قلبم درد گرفت، خدا خودش بهت آرامش بده. نمیدونم چی بگم که آروم شی

واقعا قلب منم بشدت درد گرفت....

میبینی لی لا جان این همون دو متر و نیمیه که من گفتم....فکر کن همسر مونا چقدر هزینه کرد چقدر ذوق کرد از مثبت شدن اما یهو چکار اشتباهی کرد😭😭وای نمیدونم چرا میخوام کلی دری وری بگم بهش

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
به امید خدا ان شاالله نفسی جان موقع شیر دادن خیلی خیلی دعامون کن منو تمام بچه های این تاپیک و کلا ه ...

ناز جون دوتامون یه سوال پرسیدیم، چه باحال😅😅😅

2706