2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6877696 بازدید | 673186 پست
مامانا خوراکیهای ممنوعه سه ماهه اول بارداری چیا هستن؟ بعدم من از دیشب یک کم حالت تهوع دارم جوگیر شد ...

زرشک و زعفران،گشنیز،عسل،هویج،بچه ها میگن آش رشته نخوری بهتره البته فک کنم بخاطر نفخش میگن.

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خانوما

روزتون بخیر

ایشالا که همه خوب باشین.

من یه سوال داشتم فکر کردم اینجا بهترین جایی باشه که بتونم کمک بگیرم.

من روز ۱۲ انتقال جنینم هست.از پریروز ترشح قهوه ای دارم.اولش خیلی خیلی کم بود در حد یه نخ روی دستمال الان داره زیاد میشه.باید چیکار کنم؟کسی هست تجربه مشابهی داشته باشه؟نشونه بدیه؟

سلام خانوما روزتون بخیر ایشالا که همه خوب باشین. من یه سوال داشتم فکر کردم اینجا بهترین جایی باشه ...

سلام عزیزم

شیافتو اضافه کن مثلا اگه فقط شب میگذاشتی الان صبحم یکی دیگه بگذار

انشالله که لک لانه گزینیه

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
زرشک و زعفران،گشنیز،عسل،هویج،بچه ها میگن آش رشته نخوری بهتره البته فک کنم بخاطر نفخش میگن.

سلام نيوا جون اگه يه هفته قبل از اقدام يا يه هفته قبل از انتقال جنين، زعفرون زياد تو غذا بخوريم ولي بعدش ديگه نخوريم هم ضرر داره؟؟

...

بچه ها میگم پریود دوم بعد از میکروی منفی با تاخیره؟یا سر موعد پریود میشم؟؟؟

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
سلام خانوما روزتون بخیر ایشالا که همه خوب باشین. من یه سوال داشتم فکر کردم اینجا بهترین جایی باشه ...

عزیزم فقط میگم اصلا حساس نشو و استرس نداشته باش.چون مدام چک کردن و استرس داشتن برا ما مثل سم میمونه.ان شاالله اتفاقای خوبی قراره برات بیوفته.

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  

عزیزم برای هرکس متفاوته بعضی ها به موقع بوده و بعضی هم با تاخیر   تاخیر هم به خاطر اثر داروها و بهم خوردگی سیکله و چیز مهمی نیست

با تاخیر عزیزم ،واسه من ده روز تاخیر داشت

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘

سلام بچه ها

من باز رفتم تو فاز افسردگی☹

باوجود اینکه این چندروز کلا تفریح کردیم ولی روحیه م باز قاتی کرده.ناامید شدم

آخه ازمایش شوهرم نزدیکه باز رفتم تو فکر.

بچه ها خداییش با مورفوی صفر هم مامان داشتیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ناباروری تو خانواده شوهرم خیییلی زیاده وقتی بهش فکر میکنم داغون میشم

برادرشوهرم سنش بالاست ولی بچه دارنشدن😢😢

ممکنه اصلا شوهرم اسپرمش خوب نشه😭😭

احساس میکنم لیاقتشو ندارم.بنده ی خوبی نیستم😔

این روزا حال و هوای تایپیک حال همه رو خوب کرده ببخشید اگه ناراحتتون کردم 

محتاج دعاهاتونم🙏

عزيزم ميتونم بپرسم دكتر توكلي چه ازمايشات ايمني و چه آيتم هاي انعقادي رو وأستون نوشته بود؟ من احساس ...

راستش من از انا جون گرفتم و دادم دکترم نوشت بردم نشون دادم فقط عزیزم🍭

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2706