2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 7008807 بازدید | 682008 پست
ممنون از محبتت و دعای قشنگت تو دختر خیلی قوی هستی، درسو که خوندی کم کم شرایط لازم برات پیش میاد حتی ...

🥹🫂🫀 ممنون عزیزم 

ببینم چیکار میتونم بکنم برای آینده 

تو اینستا از این دفتر های ثبت خاطره دیدم خیلی قشنگن واسه نینی ، پسرونه و دخترونه داره 😍😁

اول باید تکلیفم با نینیم معلوم بشه بعد بگیرم

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وَ قسم به صبر.. که تو خداوند رویداد های مَحالی..️ 
من خودم از لحاظ روحی هم پشت سرهم آماده نیستم، حتی بعد انتقال دومم، دوماه هم گذشتو حالم اوکی نشد، فکر ...

من اصلا امید ندارم که مثبت بشم ، فقط میخوام زودتری انتقال بدم که بعدا به این دوتا امیدوار نشم و دور بچه رو خط بکشم،چون اگه زمان بگذره من امیدوار میشم و باز ضربه میخورم

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

فدات فاطمه جان حاجت روا خدا نی نی قشنگتو حفظ کنه

ممنون عزیزم 

عفت جون پروفایلت پسر قشنگته؟😍 خدا حفظش کنه جوجومون رو 😍🧿🤍 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فاطمه جان دکتر من گفت سونو هیچ ضرری نداره. پس اگر میبینی نگرانیت رفع میشه برو سونو. ولی بدون کل بارد ...

قربونت برم من مهربون

تاحدودی خیالم از گفته شما و دوستان راحت شد 

این هفته اومدم خونه مامانم، برم خونه ی خودمون اگ تنها شدم و فکرو خیال اذیتم کرد ممکنه برم فسقلی رو ببینم 

بیشتر نگرانیم اینه سرویکسم تغییر نکرده باشه

علائمشم نمیدونم چیه 😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2803
—♡بنام خداوند معجزه گر...🧡🌿سوره_مزمل# برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت کنید : 《 ٱللَّٰهُمَّ صَلِ ...

فاطمه جان خیلی ممنونم عزیزم که به یادم هستی الهی که نینی به سلامتی بیاد بغلت بارداری خوبی رو سپری کنی و به سلامتی و شادی بزرگش کنی

واقعا خبر بارداری تو و آلا به شدت حالم رو خوب کرد تو سفر مکه بودم یه سر اومدم پیج بگم به یادتون هستم که دیدم مثبت شدین خیلی برای سلامتیتون دعا کردم

آترین هم ایشالا به زودی مامان بشه خیلی به یادشم اونم مثل شما دو نفر خیلی سختی کشید

الهی و ربی من لی غیرک / به امید مادر شدن
2804
ای جونم مبارک باشه انشاالله دل همه شادبشه.عزیزم ازعلائمت بگو و اینکه از چه روزی شروع شد

سلامت باشه عزیزمی انشالله خدا هیچ زنی و رو در انتظار مادر شدن نزاره  خدا ب همه بده ب شما هم بده گلم  🙏🙏من دوروز اول یکم دل درد پریودی بعد متوجه شدم سینه هام یکم ورم کرد شبا خیلی گر میگرفتم چندین شب زیر دلم گاهی مثل نبض میزد 

2805
سلام گلم اره دادم مثبت شد 😍😍😍

وااااااااااای خدایا شکرت 😍😍😍😍😍 هزاران بار

ان شالله ب سلامتی تا آخر😍😍الهی بسلامتی و دل خوش بغلشون بگیری🥰🥰

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2801